Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на cloud storage от Xiaomi
#1

Здравейте,

Някой срещал ли е опция за покупка на cloud за backup от xiaomi с валидни за България payment методи? Където цъкна всичко е на китайски... Smile [Изображение: e05daeea744065c4b9c07a1004217eff.jpg]

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен е така, както е на снимката. Като тръгна да плащам излиза някакво съобщение за ползване на Mi credit. А по въпроса за това как се зарежда този Mi credit в нет-а пише това : https://xiaomi.eu/community/threads/now-...pal.21045/

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
[Изображение: 19f92eda617d6b1b02c4a76959bb5b0f.jpg]

П.п. това намерих за 10 сек. търсене в Google като първи резултат, вероятно има и други начини ако се поразровиш малко и почетеш повече.

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
[-] 1 потребител изказва благодарност на siebel за това мнение:
  • pocko
Цитирай
#3

Да и аз го намерих за 10 сек и доста аутдетйтед изглежда цялото нещо - пост / планове/ цени итн.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
Цитирай
#4

Това е снимка на първия пост във въпросната тема. Ако на този червен надпис викаш outdated...
Тук в този форум бях чел, че някой си беше купувал допълнително storage от Mi cloud, но беше преди доста време.
Мислех да потърся мнението, за да опитам да ти помогна, но реших, че е прекалено старо и вероятно няма да ти свърши работа.
Дано някой друг се включи с нещо актуално.[Изображение: cd459dde9e6d0f887d5ae6446dafcda0.jpg]

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай
#5

Зарежи червения надпис. Не виждам възможност да се смени location в xiaomi портала и опция да се плаща с mi credits, както е описано. В ми камюнитито някви хора пишат, че се плаща с paypal, но също не виждам такава опция.
Благодаря все пак.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#6

А след това съобщение от ми кредит не ти ли излиза вариант за плащане чрез пейпал? При мен точно така се получава. [Изображение: 7b70a114e6ab907b242be568a0bcff8c.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на RazielBG за това мнение:
  • Be6i4, pocko
Цитирай
#7

(2020-05-27, 00:49:19)RazielBG написа:  А след това съобщение от ми кредит не ти ли излиза вариант за плащане чрез пейпал? При мен точно така се получава.

Правилно.
Както казва @RazielBG - няма никакъв проблем да използваш PayPal за ъпгрейд на Xiaomi Cloud VIP.
Миналото лято платих за 3 месеца. Всичко е точно.

Съветвам те, ако не бързаш - да изчакаш някой от празниците им (следи форума там) - през които правят намаления с 20%... Освен това имат и система за "награди", които ти генерират Mi coins (по 1-2, от време на време и 5) при шерване на нещо, изтегляне на приложение или игра и друго от този сорт.

Ако използваш VPN, ти се отварят и повече оферти. VPN ти трябва и за да правиш покупки чрез Mi Coins, без да сменяш региона (и ме съмнява да стане само със смяната му). Само гледай проксито да минава WIMIA Test, че да не ти оспорят плащането с Mi coins.

И винаги си остава варианта, когато ти се напълни облака, да данлоуднеш всичко, да го качиш в Box, Degoo и др. безплатни алтернативи по 50-100GB и да изтриеш информацията в Mi Cloud за освобождаване на място. После пак и пак и т.н.

   
[-] 4 потребители изказват благодарност на cinizam за това мнение:
  • Be6i4, milenvn, pocko, suffer
Цитирай
#8

С какъв ром сте?

Нямам paypal нито при stock EU, нито при xiaomi.eu ром.[Изображение: 2001afb0b1f852a7de80b9d65e9db255.jpg]

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
Цитирай
#9

Еу. И го имам


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#10

Аз съм сток чайна на К20 про
Цитирай
#11

Deleted


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#12

Колко ГБ е първоначалното място в миклауд?
Сори, че тук питам.
Цитирай
#13

5GB е free тиъра

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
Цитирай
#14

Странна работа, слагай стол, eu, Mi room итн., все китайски пеймънт методи ми излизат независимо от региона на телефона. Няма paypal.
Чудя се дали не е от location-а. При вас как е? [Изображение: 075e02108c7046012393d9c64d7eff12.jpg]

Sent from my MI 9T using Tapatalk
Цитирай
#15

Промоцийка... Около 15 левчета за година.
-----

   
[-] 1 потребител изказва благодарност на cinizam за това мнение:
  • pocko
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)