Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Гледане на IPTV безплатно
#1

Здравейте,
Можете да гледате напълно безплатно български и чуждестранни канали на вашето андроид устройство.
Посетете линка - Инструкция за гледане на IPTV и се присъединете към телеграм канала. Благодарение на патриотите, които поддържат канала ще можете да се насладите на телевизии от цял свят с отлично качество.
Аз ползвам за BGfreetv Official App и гледам над 1200 канала.
Ако имате нужда от помощ - питайте в телеграм канала, или тук.
[-] 4 потребители изказват благодарност на maxo за това мнение:
  • android_97, murrey, oxuboxu, Sokolchev
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвах два линка, но нито с един не става
Цитирай
#3

Кое е най-удачното приложение за смарт телевизор? Ползвам da player на него, но непрекъснато прекъсва

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#4

(2020-05-26, 12:24:51)kstavrev написа:  Кое е най-удачното приложение за смарт телевизор? Ползвам da player на него, но непрекъснато прекъсва
Аз ползвам IPTV Smarters Pro.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#5

(2020-05-26, 10:25:29)vaso22 написа:  Пробвах два линка, но нито с един не става
Кои?
[-] 1 потребител изказва благодарност на kamenvo за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

Тези с vip и world. Които са в телеграм канала.Invalid file format ми пише
http://iptvh.it/BGfreetv-BGtv_VIP
http://iptvh.it/BGfreetv-world
Цитирай
#7

(2020-05-26, 14:40:16)vaso22 написа:  Тези с vip и world. Които са в телеграм канала.Invalid file format ми пише
http://iptvh.it/BGfreetv-BGtv_VIP
http://iptvh.it/BGfreetv-world
Пробвай ги така:
http://iptvh.it/BGfreetv-BGtv_VIP:)

http://iptvh.it/BGfreetv-world:)
[-] 4 потребители изказват благодарност на maxo за това мнение:
  • Diego Armando, Matei A, oxuboxu, vaso22
Цитирай
#8

Така стана. Благодаря Smile))
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaso22 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#9

(2020-05-26, 14:44:28)maxo написа:  Пробвай ги така:
http://iptvh.it/BGfreetv-BGtv_VIP:)

http://iptvh.it/BGfreetv-world:)
тези два линка в da player ли ги подкарвате?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#10

(2020-05-26, 15:57:37)kstavrev написа:  тези два линка в da player ли ги подкарвате?
Не, вкарай ги в някой IPTV плеър. Такива има стотици - TVirl, TiVimate, Perfect Player....
[-] 1 потребител изказва благодарност на kamenvo за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#11

А дали не е поредното демо, което в един момент рязко ще стане платено...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#12

(2020-05-26, 19:18:30)Diego Armando написа:  А дали не е поредното демо, което в един момент рязко ще стане платено...
Съмнявам се. Влязох в групата в Телеграм, момчетата там са стабилни. Помагат на всички, които не могат да се оправят с плеъри, линкове, плейлисти и всичко свързано с гледането на ТВ. Казват, че го правят просто за да могат повече хора да гледат. Нямам причина да не им вярвам. Единият от админите на групата е глобален модератор тук във форума  Wink
[-] 6 потребители изказват благодарност на kamenvo за това мнение:
  • Diego Armando, Matei A, maxo, nanobanano, oxuboxu, tomario
Цитирай
#13

(2020-05-26, 22:06:50)kamenvo написа:  Съмнявам се. Влязох в групата в Телеграм, момчетата там са стабилни. Помагат на всички, които не могат да се оправят с плеъри, линкове, плейлисти и всичко свързано с гледането на ТВ. Казват, че го правят просто за да могат повече хора да гледат. Нямам причина да не им вярвам. Единият от админите на групата е глобален модератор тук във форума  Wink
Съгласен съм. Напълно безкористно и в интерес на всички българи работят хората, създали групата.
По отношение на линковете аз използвам, както написах в началото BGfreetv Official App, инсталиран на бокс. Впишете се в Телеграм канала като последвате линковете от Инструкцията и ще си изберете от доста приложения за гледане на телевизия, както за андроид тв бокс, така и за смарт тв, windows и др.
[-] 3 потребители изказват благодарност на maxo за това мнение:
  • oxuboxu, scorceni, tomario
Цитирай
#14

(2020-05-26, 16:47:41)kamenvo написа:  Не, вкарай ги в някой IPTV плеър. Такива има стотици - TVirl, TiVimate, Perfect Player....

Здравейте!
Може ли малко помощ! Или аз не ги вкарвам където трябва, или адресите не работят. Пробвах с няколко IPTV плеара, нищо не отваря.
Цитирай
#15

Колега, влезе ли в канала в telegram, както е написал един друг колега, малко по-нагоре?
Там ще намериш инструкции, приложения и най-важното помощ (наистина хората са много отзивчиви).
Отваряш telegram, пишеш в търсачката "IPTV help" и ще ти излезе групата.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
[-] 1 потребител изказва благодарност на siebel за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#16

(2020-05-26, 19:18:30)Diego Armando написа:  А дали не е поредното демо, което в един момент рязко ще стане платено...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Не е демо, но като станат много маймуни на клона - познай. Тествах плейлистите и работят, но на по-интересните канали редовно буферира или излиза съобщение твърде много конекции. За това си ползвам алтернативния метод за телевизия. Групата в телеграм е интересна и я следя, защото се коментират доста теми, не само за ТВ.
[-] 2 потребители изказват благодарност на ravengard за това мнение:
  • oxuboxu, Vicy87
Цитирай
#17

Имате ли идея защо ме баннаха от групата, след като снощи влязох, днес по-рано попитаха да се представя и аз най-учтиво го направих, след което ми беше благодарено и бях приветстван и т.н. .. Беше ми интересно да я следя, не съм писал нищо повече и сега получих съобщение, че съм баннат, изненадам съм... Smile
Цитирай
#18

аз лично немога да намеря групата в телеграм Smile
Цитирай
#19

А ми май се е поразтурила?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#20

(2020-12-27, 17:34:16)alexbg67 написа:  А ми май се е поразтурила?..
Напротив... Расте всеки ден.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kamenvo за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#21

До тук по-добър плеър от TIVImate, не виждам. Някой, ако има идея, откъде да намеря последната версия модната, моля да прати едно ЛС. Аз разполагам с 2.80.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#22

(2020-12-30, 19:08:00)alexbg67 написа:  До тук по-добър плеър от TIVImate, не виждам. Някой, ако има идея, откъде да намеря последната версия модната, моля да прати едно ЛС. Аз разполагам с 2.80.
Последните версии (3.х.х) ги няма моднати и скоро май няма да ги има. Човекът, който проби предните (2.1.5 - 2.8.0) - CopyMist, каза че не планира по-нататък да се занимава с Tivimate. М/у другото, от версията, която ползваш има доста оплаквания, че трупа много кеш и не обновява EPG-то. Последният мод без такива проблеми е версия 2.1.5
[-] 2 потребители изказват благодарност на kamenvo за това мнение:
  • alexbg67, oxuboxu
Цитирай
#23

Ще сляза до нея да я пробвам, а иначе като функционалност е страхотен софт! Да Плея е бърз, но много окастрен. Там ползвам 4.07.

(2020-12-27, 17:51:42)kamenvo написа:  Напротив... Расте всеки ден.

При положение, че хората искат да се разпространява информацията не разбирам защо е тази апокрифност: Tg_TV_4me_&_U е името на групата във Фейса и Телеграмата.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Vicy87
Цитирай
#24

(2020-12-02, 12:15:47)l1feguard написа:  аз лично немога да намеря групата в телеграм Smile

Май са и сменили името.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#25

5$ на година е приемлива цена.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)