Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Гледане на IPTV безплатно
#51

(2021-04-09, 21:01:25)milss написа:  ... Аз ползвам TvMate за IPTV. Плащам си 11лв за година...
Мисля има опция и за постоянен акаунт, та по този повод искам да те попитам, има ли смисъл, какво повече предлага да речем версия 3.50 платена спрямо 2.80/2.1.5 моднати? За ЕПГтата стана ясно, че няма да се получи с листа, а останалите функции в старите версии са повече от достатъчни.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
Аксесоари
#52

От версия 3.х.х, работи както с плейлист, така и с портал и мак...
Цитирай
#53

Ползвам TVMate за гледане на портали. m3u листи не ползвам.
С TVMate мога да си добавям които канали си искам като любими, без собственика на мака да забележи това. Все едно някой да си добави в "Любими" 5 канала, а аз утре от моя телевизор да изтрия 2 и да добавя други 5. Също така разрешава да си направиш списък с любими канали от 5 различни портала например.
Годишния абонамент от 11 лв е за година, а безсрочния мисля, че беше 40 лв. И в двата случая може да ползваш акаунта на 5 устройства.

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • sapiora, solo5
Цитирай
#54

Да, към 40лв. е еднократно... Не евтино за плеър, но този определено си струва. Авторът работи доста усърдно по него и взема под внимание препоръките на потребителите...
Цитирай
#55

Да, определено си струва. Ако ще се гледат листи няма смисъл да се плаща. При гледане на портали ще усетите пълния му потенциал.
За мен има само един недостатък. За разлика от другите плеъри, този не показва валидността на маковете.

1916 
Цитирай
#56

Пробвах тивимейт 3.5 безплатния. Всички настройки са му заключени, но пък работи. Работи с мак портал имам предвид, но на Долби Дигитал каналите няма звук, дали си пуска пастру платената версия? От другите плеъри, които съм пробвал с мак портали само коди пуска многоканален звук (отт навигатор, стб ему си свирят стеро, не работи 5.1) но пък коди е капризен и спира по някое време, после ... я тръгне я не, но маковете са ... не съм ги плащал, а същия мак ако умре в коди, на други плеъри си работи.
Цитирай
#57

(2021-05-01, 17:10:35)tolostoi написа:  Пробвах тивимейт 3.5 безплатния. Всички настройки са му заключени, но пък работи. Работи с мак портал имам предвид, но на Долби Дигитал каналите няма звук, дали си пуска пастру платената версия?
Би трябвало да работи пастру (опцията активна ли е в безплатната версия?).
Цитирай
#58

TvMate платена версия. Естествено ако канала поддържа 5.1. Зависи и от портала и мака които ползваш.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай
#59

Да де, така показва, но звук не се чува. Същия канал, от същия портал работи с 5.1 звук в коди на ресивър. А на твмейт, ВСИЧКИ настройки са с катинар, дори от бутоните на дистанционното за канали не можеш да ги сменяш, отваря меню и от там със стрелките се губиш. Като цъкнеш на някоя плочка (примерно хистори) ти отваря уйзард да си я купиш.
Гледам има 3.4, може тя да не е толкова орязана.
[Изображение: 3e3ca7658da719504f97408b80a4b66f.jpg][Изображение: 807feff38eecee3ccf665fc3e7594f62.jpg][Изображение: 35687ed086bae7b5a9377153c9600bab.jpg][Изображение: 21ad649f0f2934dae00fd9bf008705c4.jpg][Изображение: dcff8c41ba9ad2f241a490eea7676387.jpg][Изображение: 6e3ff394dde4796c4c13a2e7b6452f69.jpg][Изображение: d0a3f3e33e561a699f419f85192de4a3.jpg]
Цитирай
#60

"А на твмейт, ВСИЧКИ настройки са с катинар ..."
99% от функциите са недостъпни ако не си платил. 5.1 звук ще има ако се плати. Даже не са ти нужни настройки, така ще е по дефолт, ако се поддържа от канала/портала/мака/.

1916 
Цитирай
#61

При мен HBO подкара звук след, като му пуснах софтуерно декодиране. Засега съм с модната 2.8 и плейлиста.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • intolerable
Цитирай
#62
Wink 

(2021-04-28, 22:31:40)kamenvo написа:  Дали е актуален - не знам, защото не гледам телевизия, но мога да дам няколко EPG източника....

http://is.gd/vivacomepg
https://epg.kodibg.org/
http://is.gd/tvbgepg
http://epg.kodibg.org/dl.php
http://doubledmusic.eu/epg/epg/epg.xml.gz

Актуален си е ,но имам съвпадение на имената само за 40 канала.Благодаря за другите линкове  Rock Най-много инфо изкара http://is.gd/tvbgepg - 97 канала, понеже аз ползвам плейлиста на булсатком и все още търся къде им е тяхното епг .
   

   

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#63

(2021-05-01, 21:50:41)tolostoi написа:  Да де, така показва, но звук не се чува. Същия канал, от същия портал работи с 5.1 звук в коди на ресивър. А на твмейт, ВСИЧКИ настройки са с катинар, дори от бутоните на дистанционното за канали не можеш да ги сменяш, отваря меню и от там със стрелките се губиш. Като цъкнеш на някоя плочка (примерно хистори) ти отваря уйзард да си я купиш.
Гледам има 3.4, може тя да не е толкова орязана.
Явно бокса не може да декодира звука, трябва да се включи програмен (sw) декодер. Всъщност, ако ще ходи на ресийвъра е без значение, но явно и за пас-тру трябва премиум версия.
Цитирай
#64

То заниманието е 'за спорта' , колкото плеъри пробвах, все не го могат, т. е. свири ама не пуска пастру през ресивера. Е коди пуска, ама ... аз телевизия баш не гледам, като гледам си имам кабеларка, ако някой филм ми хареса докато цъкам канали, повечето пъти си го пускам в елементум, там качеството е каквото ми трябва, та не е болка за умиране.
Цитирай
#65

(2021-05-03, 22:41:06)tolostoi написа:  То заниманието е 'за спорта' , колкото плеъри пробвах, все не го могат, т. е. свири ама не пуска пастру през ресивера. Е коди пуска, ама ... аз телевизия баш не гледам, като гледам си имам кабеларка, ако някой филм ми хареса докато цъкам канали, повечето пъти си го пускам в елементум, там качеството е каквото ми трябва, та не е болка за умиране.

Ами щом е "за спорта" колега слагай премиум версията и не му мисли.И аз потвърждавам ,че с моднатата 2,8 си изкарва 5,1 към ресивър. Stolt

{Samsung Galaxy S9 Stock}{SONY XH90 Android TV }
Цитирай
#66

Здравейте, обръщам се за помощ към вас. Проблема е следния, не мога да подкарам тоя булсат на коди на лаптот, изчетох маса теми за това как се инсталира и настройва и не става. Стигам до момента с посочването на тоя m3u файл и до там няма такъв файл. Да поясня, че съм с последното коди 19.1 репото от Мартин (последното) и т.н. Всички настойки ги правя както е описано в темите из нета, за показване на скрити файлове и други? Трябва ли да имам активен акаунт в булсат или по някакъв начин се заобикаля? Благодаря предварително на отзовалите се!!!
Цитирай
#67

@zdraveli ако е за fusion адона - трябва да имаш акаунт.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#68

(2021-05-23, 16:36:22)dada_ написа:  @zdraveli ако е за fusion адона - трябва да имаш акаунт.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Мм ми тя каква е идеята тогава, кое му е безплатното? Благодаря ти за бързия отговор колега
Цитирай
#69

Безплатен Булсат няма... Идеята е да гледаш в Коди...
Цитирай
#70
Big Grin 

(2021-05-23, 17:24:50)kamenvo написа:  Безплатен булсат няма... Идеята е да гледаш в Коди...

Колега помогни малко Smile какво трябва да инсталирам в кодито за да гледам ТВ освен Канал 1 и Nova Play? С торентите се оправих гледам филми директно но с тая телевизия е чудо Smile
Цитирай
#71

(2021-05-23, 17:35:10)zdraveli написа:  Колега помогни малко Smile какво трябва да инсталирам в кодито за да гледам ТВ освен Канал 1 и Nova Play? С торентите се оправих гледам филми директно но с тая телевизия е чудо Smile
За плейлисти (.m3u) - Simple PVR Client, за портал + MAC - Stalker Portal.

Аз лично никога не съм ги пускал... Коди далеч не е най-удобното за телевизия, има много по-добри плеъри, в зависимост от платформата на която гледаш...
Цитирай
#72

Именно този .m3u откъде да го взема за да сложа в Simple PVR Client-а и този портал също?
Цитирай
#73

Търсят се в нета. Има и групи в телеграм...
Цитирай
#74

Ако имаш познат, ползващ тв на булсат, го караш да си направи акаунт в сайта им и ще гледаш каналите на булсат. Ако не в marr33 repository-то има един адон free BG/World Online TV, но е малко бъгав, чат-пат не тръгват всички канали, не става да гледаш само от него. То даже ако ще гледаш от компютър булсат специално, по-добре от сайта им, отколкото през коди. Иначе за телевизия както е писал колегата горе а имаше и канал в телеграм. Там не мога да помогна, просто не съм ги мъчил.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
[-] 1 потребител изказва благодарност на dada_ за това мнение:
  • zdraveli
Цитирай
#75

Благодаря ви за отзчивоста. Имам желание да се понауча малко защото искам да си взема една хубава машина и да съм подготвен уж нооо ще видим какво ще излезе ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)