Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus Z може да бъде представен през лятото
#26

OnePlus Nord ще се предлага на цена от $294. Презентацията е планирана за 10 юли, а продажбите ще започнат на 25 юли.
[Изображение: 51d9063afcb1fd2cad14edcc10c2b2b2-full.jpg]

 
Аксесоари
#27

Постерът е фейк, с брутална правописна грешка отгоре на всичко. Цената също е нереалистична, дори и като промо оферта за индийците. За съжаление прекалиха тежко с хайпа около телефона.
#28

На 1 юли моделът бе пуснат с предварителна поръчка в Европа, но тъй като количеството им бе ограничено, така че те бяха разпродадени незабавно. Следващата седмица ще бъде вторият етап от предварителните поръчки.
Източник: >>>>>>

 
#29

Камерата на OnePlus Nord ще предлага оптическа стабилизация.
[Изображение: 49010364664032b95b1730eda5c2d917-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
#30

Изтекоха характеристиките на камерата на новото устройство - 48МР главен сензор, 8МР сензор с ултраширокоъгълна оптика, 5МР макро камера и 2МР сензор за боке ефекти. Фронтална камера - 32МР главен сензор с 8МР сензор с ултраширокоъгълна леща. Телефонът ще дебюдира в Европа на цена €500. 
Източник: >>>>>>

 
#31

(2020-07-08, 08:48:00)NoMaD написа:  Изтекоха характеристиките на камерата на новото устройство - 48 MP+8 MP+5 MP+2 MP. Фронталната камера -  32MP+ 8MP. Телефонът ще дебюдира в Европа на цена €500. 
Източник: >>>>>>


Съмнява ме тая цена. Та тя осмицата е 600 евро... Токова хайп за евтин телефон, а ако не е със 865 то за тия пари си е направо скъп... Според мен са пуснали лийка нарочно, че като разкрият истинската цена хората да ахнат още повече. Очаквам 400$ 350 евро... Нещо такова, но нека видим. Скоро ще си покаже Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на numak за това мнение:
  • totto
#32

Появиха се и калъфи за устройството.
[Изображение: 6f60463ff77673c74c080376f1438588-full.jpg]

 
#33

Добавянето в смартфона на NFC прави устройството по-скъпо с 4 долара, а получаването на защита от вода и влага увеличава цената на смартфона вече с 15 долара. Между другото, Nord няма да има рейтинг за това, но от OnePlus са му предоставили определена защита, която ще позволи на устройството да издържа 30 секунди във вода на дълбочина 30 см.

 
#34

Малко идва в повече целият този хайп по един нищо и никакъв, напълно редови, неотличаващ се с нищо телефон. Такова медийно изложение няма дори и за флагшипите на Apple и Samsung. Не бяха лийкове надлъж и шир (дори и за кутията имаше специален "лийк"), хипстърски "документални" филмчета, приказки за преоткриване на същността и завръщане към корените, безумни реклами и промоции, още по-безумни преордери, пиар измишльотини като горното "интервю"...

Вдигнаха го до небесата като някакво второ пришествие, а то се оказа едно орязано Realme със завишена цена. Дано песимистът в мен не се окаже прав, но изглежда няма да отстъпва по цена на няколко доста по-стойностни апарати - P30Pro, 7T, Poco F2, Pixel 4, Galaxy S10 и т.н.
[-] 1 потребител изказва благодарност на totto за това мнение:
  • valkov2
#35

Маркетингова стратегия му се вика. Нищо лошо няма в това, даже напротив.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
#36

Като излезе OnePlus 8 Pro всички, които правят ревюта на телефони имаха бройката, много разчитат от OnePlus на това. Но в действителност не е нещо особено телефона. И какъв е смисъла от тази тема, като телефона няма да се казва Z, а Nord, коментираме един и същ телефон в две различни теми.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#37

Какво ново ще ни предложи камерата на OnePlus Nord: https://forums.oneplus.com/threads/heart...a.1254161/

 
#38

OnePlus Nord ще ни предложи Snapdragon 765G, както и 12 GB RAM. Дисплеят ще е OLED с честота на опресняване 90 Hz. Другите подробности за устройството ще станат ясни на 21 юли. За повече инфо - Тук

 
#39

OnePlus Nord в характеристики.
[Изображение: bd775cf3a37d7556445210f4629279a1-full.png]
Какви снимки може да ни предложи: https://twitter.com/techdroider/status/1...7838744577

 
#40

https://www.youtube.com/watch?v=MiKv4cw1KAQ
@nowhere @Nikola.Kolew Вижте unbox therapy с тях, а уж само правеше забавни клипове.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#41

Е в случая той какви прави? Да стриймва? И най-вероятно да говори глупости през цялото време. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
#42

А да проследите днес от 17 часа премиерата на OnePlus Nord можете оттук - Тап

 
#43

Да, нали в това е най-добър, но ме учуди, защо не го направиха с mkbhd, който използва OnePlus и направи интервю с шефа, мисля, че беше, а заложиша на него, сигурно, защото има най-много последователи.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#44

Сигурно да, иначе ми е много цирк с тоя Норд - много пушек за нищо ще е. Гарантирано на 100%

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
#45

https://www.youtube.com/watch?v=Svf1lEUUCzU
https://www.youtube.com/watch?v=l29HHHP-9V0
https://www.youtube.com/watch?v=XgdsVyS224k
Ето няколко ревюта.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#46

OnePlus най-сетне разкри официално всички подробности за своя нов достъпен смартфон, който носи името Nord.  
Източник: >>>>>>

 
#47

Кратка премиера на OnePlus Nord.

 
#48

(2020-07-21, 15:16:00)hazART написа:  Да, нали в това е най-добър, но ме учуди, защо не го направиха с mkbhd, който използва OnePlus и направи интервю с шефа, мисля, че беше, а заложиша на него, сигурно, защото има най-много последователи.

Ами, според мен, защото mkbhd не лъже за пари, както измекярът от Unbox, mkbhd казва нещата както ги мисли той и не си изкривява мнението, в неговия клип за телефона веднага поднесе и критика, освен хвалба, точно както си трябва.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






#49

Да, затова за мен е най-добрия, виж в студио, което му е второ, колко много е инвестирал а също и тези камери на red, които струват хиляди.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Nikola.Kolew
#50

Според тестовете OnePlus Nord се оказа най-продуктивния смартфон в средния клас.
[Изображение: 7c7e0a46c4b7656133ef6228ed989094-full.png]     [Изображение: 9868a57e1bea8585c4c37956455f2d9e-full.jpg]  
Източник:>>>>>>

 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)