Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с приложение
#1

Здравейте. Имам проблем с приложението на ABV поща . Когато го стартирам постоянно дава грешка че няма връзка с интернет и неможе да се работи . А интернета ми си е наред. Грешката я дава без значение дали съм с мобилен или с wifi . Писах до ABV от там след дълго разпитване ми казаха ,че проблема ми е в устройството ,казаха че след обновяването с андройд 10 имало приложения които правели проблеми на това устройство и да съм се обърнел към SAMSUNG. Писах и на самсунг от там ми казаха да съм си върнел фабрични настройки на телефона , даже след всяко обновяване било желателно да се нулира телефона. 
Та реших да попитам и тук дали нямам някаква друга алтернатива . Приложението ми е важно и ми е необходимо ежедневно . Телефона е Самсунг А70
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз съм имал проблем преди със Samsung и iPhone, но съм изтривал приложението няколко пъти, докато стане и пробваш отноно и отново.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Пробвах с прейнсталиране , но нестава
Цитирай
#4

(2020-05-28, 15:34:26)PANDOV написа:  Здравейте. Имам проблем с приложението на ABV поща . Когато го стартирам постоянно дава грешка че няма връзка с интернет и неможе да се работи . А интернета ми си е наред. Грешката я дава без значение дали съм с мобилен или с wifi . Писах до ABV от там след дълго разпитване ми казаха ,че проблема ми е в устройството ,казаха че след обновяването с андройд 10 имало приложения които правели проблеми на това устройство и да съм се обърнел към SAMSUNG. Писах и на самсунг от там ми казаха да съм си върнел фабрични настройки на телефона , даже след всяко обновяване било желателно да се нулира телефона. 
Та реших да попитам и тук дали нямам някаква друга алтернатива . Приложението ми е важно и ми е необходимо ежедневно . Телефона е Самсунг А70

Здрасти колега, рефрешвай докато зареди новопристигнало писмо или опитвай да избираш конкретното писно, докато го отвори, ако не става от първия път от 5 или повече, накрая зарежда. Проблема го има и е в приложението, но по този начин, може да зареди и да се използва.

P8/GRA-L09/B200,  SamsungА70, GW2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)