Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нов телефон (ъпгрейд на п20 про)
#51

Отговора е също прост.
Седя пред магазин в населено място. Вадя Самсунг и той има 2 клетки обхват. Нета НЕ върви.

Не знам в Африка ли го тестваш,но аз в едно село с 2 чертички си имам нет на 3g.Операторът е А1. И с S9+ и с Note 10+ никога не съм имал проблем с обхвата.А за играта хуявеите са с FHD дисплей,а нота с 2к.само от тук имаш почти 50% по-голямо натоварване.Не мериш при равни условия.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Аксесоари
#52

(2020-06-09, 18:23:41)venes написа:  Отговора е също прост.
Седя пред магазин в населено място. Вадя Самсунг и той има 2 клетки обхват. Нета НЕ върви.

Не знам в Африка ли го тестваш,но аз в едно село с 2 чертички си имам нет на 3g.Операторът е А1. И с S9+ и с Note 10+  никога не съм имал проблем с обхвата.
Колега има места в Пловдив а и извън града,3g е 4Mbs.Стази скорост какво ще правиш.При условие че 4g е 80Mbs по селата.Аз преди имах HTC 10 и извън населено то място където работя пада на 3g,а с Huawei p30 е 4G постоянно,оператора е теленор и СИМ картата е една и съща
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)