Анкета: Какви слушалки използвате за телефон - жични или безжични? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Използвам жични слушалки
36.96%
17
36.96%
Използвам безжични слушалки
26.09%
12
26.09%
Не използвам никакви слушалки
10.87%
5
10.87%
Използвам и двата вида слушалки
26.09%
12
26.09%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какви слушалки използвате за телефон - жични или безжични?
#1

[Изображение: apple-airpods.jpg]

Какви слушалки използвате за телефон - жични или безжични?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Безжични!
Цитирай
#3

И двата вида, но навън безжични и така вече осма година.
Цитирай
#4

Безжични от почти 3 години.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

Сега видях, че първите безжични съм поръчал януари 2015. Та от 5 години джиткам с bluetooth...
Цитирай
#6

Гласувах за безжични, тъй като ползвам една ксаоми блутут слушалка - особено когато пъкувам!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#7

Добавете опция и за двата вида, защото съм 50/50 Visslar Visslar

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#8

Имам безжични SoundCore, които ги ползвам навън, отделно безжични наушници за музика в къщи и за самолет, щото са с noise canselation. На работа имам тапи с кабел, които ползвам да се изолирам от шума и телефонни конференции. Таа и едните и другите и 3тите ги ползвам постоянно и не мога да се лиша от които и да било.

Единствено много ме ядосва че махнаха ФМ радиото. Там основни виновници са Самсунг с недъгавия си ексинокс. От тях тръгна тая "мода" с s2 или s3, не помня вече.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#9

(2020-05-31, 18:43:49)Nikola.Kolew написа:  Добавете опция и за двата вида, защото съм 50/50 Visslar Visslar
Готово.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • Nikola.Kolew
Цитирай
#10

Взех за проба едни TWS, но за 50 лева нали... Та, ако наистина искам да си слушам от тамагочито, все още са в добра кондиция едни Бийтс бай Др. Дре. За едната "свобода" около врата не мисля, че бих направил компромис да си мъча слуха с ефирните...
Но се води, че имам и от двата вида. Така и гласувах...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#11

Безжични.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#12

Използвам безжични слушалки, поради 2 причини.
1. Удобство. Преди не съм и изполвал редовно жични слушалки, само ги бях пробвал, защото не са удобни, имаш ограничени движения с тях, трябва да гледаш къде слагаш телефона, пък се заплитат кабели, докато с безжичните ми просто ги слагам в джоба и докато ми трябват отварям кутийката, слагам ги и знам, че няма как да има другите проблеми на жичните и после ги прибирам в кутийката и готово.
2. Функции. Имат много повече функции от жичните слушалки, е не са подарък в комплекта и качествените безжични си струват доста, но функциите си заслужават.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#13

Използвам жични, 99% от времето.
Сядам удобно, слагам качествени слушалки и се наслаждавам на топ звук от лаптоп висок клас работна станция, слушайки предимно wav и flac песни.
Не мога да ходя по улиците и да слушам, изобщо навън не слушам музика, правя изключение само като пътувам, но пак съм с жични.

Между другото в момента усещам земетресение като пиша това !
За щастие е леко и спря!
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)