Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

P40 pro проблем с известията на FB Messenger
#1

Здравейте, от няколко дни имам телефона, но така и не мога да се оправя с този проблем и е много досадно. Първите дни бях сложил GMS, всичко работеше, инсталирах си каквото исках и до тук окей. Спирам звуковите известия на месинджъра(от приложението и от настройките на телефона), оставям само да показва нотификацията, но без звук и след малко почва да писука при получено съобщение. Влизам пак в настройките, върнали са се както си бяха преди да ги спра. И така всеки път. Направих ресет на телефона, махнах GMS и сега съм без тях, инсталирах си приложенията от MoreApps и Apkpure, и пак греда. Настройвам го, след малко пак се върнало с включен звук. Моля ви, дайте ми някаква идея как мога да го оправя.
Цитирай
Аксесоари
#2

Подмени файла за известия на месинджъра с такъв, който е тишина и му сложи същото име, като на оригиналния. Приложението няма да се усети и ще мирясаш...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

То хубаво, ама къде да ги намеря файловете, че да го подменя?
Edit: Намерих начин да го променя и без да подменям файла, мерси. Отново се активира звука след всяко затваряне на настройките, но поне вече е безшумно.
Цитирай
#4

Здравейте, собственик съм на P40 pro имам проблем с нотификацията на OLX - няма никакви такива. Вайбър само вибрира, няма звук (все пак има индикация) Някой с подобен проблем и решение? Имам инталиран GMS с него драмата е че някои приложения не работят, като Еконт например.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)