Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Watch 2 се появи с въртящ се преден панел
#51

Aко ще е само да я краси, по-добре механика или поне някой  кварц от квалитетен производител.
Смартовете са или за занимавка или да вършат работа и съответно това си има цена- зареждане.
Аз от 10 години си ги купувам и сменям и макар да ме дразни зареждането без смарт не мога. Явно намирам някакъв по-силен смисъл

От evleaks, поредният теч:
Watch 3

Тиатаниевата версия,  Nice a!?
[-] 3 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • Dowper, OliQueenBG, Victormihov
Цитирай
Аксесоари
#52

Аз затова си взех преди години скъп часовник и това е, поне знам, че е за 20години.
Разбирам, че много са удобни тези смарт часовници, но и аз не мога да разбера какво толкова ще ми покаже което смарта не може.
НЕ спортувам, така, че ми е все тая за тези приложения.
Иначе като има нотификация или звънене вибрира, това е ок, и го разбирам, но това може да го прави и гривна от 30$, та и аз така, още не мога да разбера за какво ще ми е.
Имам 6.8 инчов екран, да се дзверя на малкият няма какSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#53

Като всичко, има си и плюсове, има си и мунуси.
Всичко е въпрос на свикване.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#54

(2020-07-01, 18:49:50)rumo написа:  От evleaks, поредният теч:
Watch 3

Тиатаниевата версия,  Nice a!?

Много добре изглежда!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#55

(2020-07-01, 08:05:28)T39 написа:  Още нещо плачещо за зарядно ако не всеки ден то през ден.

От две години се опитвам да намеря някакъв смисъл в покупката на такова чудо и все не успявам.

Вероятно е да има там нещо да ми виси на ръката и да изглежда красиво на фона на ризата.
В много теми съм казвал че има вариант да имаш 10 дни батерия ако жертваш част от смарт функциите. Хуавей и амазфит имат модели които са по скоро фитнес тракери с някои смарт функции и държат на батерия доста повече от "истински" смарт часовник.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#56

https://mobilebulgaria.com/news/eto-kolk...xy-watch-3 Ето още информация.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#57

Цитат:Цените на серията ще са в диапазона между 400 и 600 долара.


Моя Gаlaxy Watch го взех за 529 лв. "Инфлацията" си е казала думата и новите цени ще отговарят на "новото нормално" Lol .При тая цена и с тая по-малка батерия, смятам да пропусна. Бих им дал 600 доларес за часовник, който държи поне седмица без да орязвам функционалности след гледане на всевъзможни клипове. Като ще е премиум, поне да има за какво. 

NB. при бонус-малус модел-а на здравни застраховки, да не се окаже, че часовника "порти" всичко където трябва... Плащаш си, за да си плащаш още повече. На добичетата поне нашийниците за следене са без пари.  Lol Lol Lol

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#58

Още снимки
Цитирай
#59

Титаниевата версия изглежда страхотно, но ако случайно стигне до нашия пазар ще избие рибата с цената си.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#60

Да, цената е логично да е надута, но пък ако е значително по-лек (титаниевата версия) може и да си струва.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#61

[Изображение: x758875-jpg-pagespeed-ic-Kw9r-M8-Xntc.webp]

https://mobilebulgaria.com/news/eto-nyak...xy-watch-3 Ето още информация, има и видео.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#62

[Изображение: 758963.jpg]

[Изображение: 758962.jpg]

[Изображение: 758965.jpg]

https://mobilebulgaria.com/news/novo-vid...xy-watch-3 Ето още информация.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Dowper
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)