Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за Battery health освен AccuBattery
#1

Здравейте колеги,

Търся аналог на Accu Battery, който да показва Battery health в проценти.

Преди време бях намерила една програма, която показваше истинския остатъчен капацитет на батерията  или тн battery health в проценти, но за разлика от Accu Battery, не се налагаше да чакам 1 зареждане на телефона, за да почне да показва данните.
Не мога да я намеря и моля за помощ, ако някой я знае.

Samsung Galaxy S10
S10e, S7, Huawei P9; Xiaomi mi5; Lenovo P2, Lenovo A5500H
Galaxy S2, Note2, S4
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не е тази - Тап

 
Цитирай
#3

Аз преди ползвах тази https://play.google.com/store/apps/detai...free&hl=bg
тази също е добра https://play.google.com/store/apps/detai....bbm&hl=bg
Цитирай
#4

Нее, не са тези  Sad

На тези не виждам никъде да покава Battery Health в проценти както при Accu Battery.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S10
S10e, S7, Huawei P9; Xiaomi mi5; Lenovo P2, Lenovo A5500H
Galaxy S2, Note2, S4
Цитирай
#5

Това приложение което е посочил NoMaD- Battery Health_ показва веднага.Аз помислих че ти трябва приложение което показва колко време ти остава докато батерията се изтощи.
Цитирай
#6

При мен показва само Battery health: good
А мен ме интересува да показва колко точно процента е здравето на батерията, както в скрийншота на Accu Battery. При една година ползване на телефона, капацитетът на батерията е паднал от 100 на 90 процента.
Целта ми е да мога да проверя реалния капацитет на една батерия след две години използване, но да стане веднага след инсталацията, а не както при  Accu Battery това да се появява след 1-2 зареждания.
Имаше такава програма, но не мога да я открия.

Samsung Galaxy S10
S10e, S7, Huawei P9; Xiaomi mi5; Lenovo P2, Lenovo A5500H
Galaxy S2, Note2, S4
Цитирай
#7

Тези приложения при по новите телефони с две обединени батерии не вършат работа. Не могат да дадат реално колко процента е здравето на батерията. Тествано със три телефона.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай
#8

На мен Accubaterry от скоро ми изписва с червен надпис:
Task killer is interfering with measurements.
Търсих при батерията да не е нещо, не намерих.
С s10 plus съм
Цитирай
#9

Напиши в търсачката на настройки Батерия оптимизиране-отгоре смени на всички приложения и му задай да не се оптимизира.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Just
Цитирай
#10

(2021-03-30, 07:36:06)DoryanY написа:  Напиши в търсачката на настройки Батерия оптимизиране-отгоре смени на всички приложения и му задай да не се оптимизира.
Направих го, сега ще видя как ще еWink Благодаря
Цитирай
#11

Продължава да излиза този надпис. Влезнах в Батерия оптимизиране, намерих го при всички приложения и го изключих.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)