Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изтекъл номер на Viber
#1

Здравейте. На СИМ картата ми е изтекла валидноста, а на нея ми е регистриран вайбъра. Какви ми са вариантите? Вайбъра си работи в момента,но за в бъдеще не е добре този вариант.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
Аксесоари
#2

Регистрацията на приложението не ли по номера на телефона?

 
Цитирай
#3

Регистриран ми е по номера, но номера ми беше на ваучер и е изтекал защото не го ползвам. Едва ли мога да си го възстановя.

Viber предлага смяна на номера, но ще стане ли ако стария номер не съществува вече?Страх ме е да пробвам, за да не ми иска потвърждение със СМС към изтеклата картс и да си блокирам профила, защото тогава не мога да го възстановя.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#4

Помоли някой с две карти да си смени номера. Така ще се рабере дали става.
Цитирай
#5

Има клипове в YouTube как става и е видно, че не ти трябва стария номер за потвърждение. Пращат код на новия номер. Ето:

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • tsvetan24
Цитирай
#6

Потвърждавам, че не ти трябва старата карта. Смених си номера преди 2 месеца и Viber предлага възможност да изпрати съобщение с новия номер до всеки абонат, на когото присъстваш във вайбърските контакти.
Цитирай
#7

Благодаря. Смених го, но какво ще стане с изтеклия номер ако някой го получи след време. Ще има ли достъп до моя вайбър?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#8

Най-вероятно да.
Цитирай
#9

Чета насам натам, че има такава вероятност.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#10

(2020-06-08, 13:46:40)nanobanano написа:  Благодаря. Смених го, но какво ще стане с изтеклия номер ако някой го получи след време. Ще има ли достъп до моя вайбър?
Няма да има достъп до твоята viber кореспонденция ги си я прехвърлил към новия ти User (новия ти тел номер).
Хората, които все още пазят твоя стар номер, към момента на смяната сега с новия ще получат уведомление, че ти си си сменил номера с новия и предложение са го актуализират.

А тези, които продължат да пазят статия ти номер, ако пишат на него - ще пристига при бъдещия (евентуален) нов собственик.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#11

Ясно, благодаря на всички.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)