Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GARMIN smart часовници

Всичко зависи от качеството на батериите според мен. Имах феникс 6 и след две години караше като фабричен. На мой приятел за същото време и същия часовник държеше наполовина. Имам един апъл уоч 4 който го подарих на жената като излезна, демек на 5г е вече, от година го ползва детето и от 2 дни(гасеше го вечер), сега кара един но с остатък около 30% в края на деня и живот на батерията 85%. Та си зависи от качеството на самата батерия. А и колко неща следи часовника.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Някой има ли поглед за сравнение със Suunto Vertical или Suunto Race спрямо Garmin Fenix 6, 7?
Цитирай

Случайно някой , да има промокод за намаление от сайта на гармин?
Цитирай

В Инстаграм има български инфлуенсъри, които споделят редовно такива кодове.
Цитирай

(2024-02-19, 13:43:20)sapiora написа:  В Инстаграм има български инфлуенсъри, които споделят редовно такива кодове.

Знам, но нямам иг и фб...от мн време
Цитирай

Пробвай с код Bukov , аз с него си закупих FR 965.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

(2024-02-19, 15:05:25)OliQueenBG написа:  Пробвай с код Bukov , аз с него си закупих FR 965.

Внимание: Кодът е невалиден, изтекъл или с надвишен лимит!

това ми изписва...
Цитирай

Пробвай с KARI Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

И така може и 20 страници и после четем всичко друго , но не и полезни неща ....
[-] 2 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • naskogeo, sapiora
Цитирай

(2024-02-20, 09:42:48)emzo написа:  И така може и 20 страници и после четем всичко друго , но не и полезни неща ....

Visslar Kaжи ти нещо полезно...Аз си търся ултрафит велкро новото , имаш ли наблюдения, да сме полезни на форума..
[-] 2 потребители изказват благодарност на bruckshot за това мнение:
  • Dowper, OliQueenBG
Цитирай

В България дали някъде се продава модел гармин с LTE функционалност. И дали това LTE ще работи с нашите оператори, примерно с А1?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

То такъв няма никъде, ти тук го търсиш
Има модел с LTE, но не е за разговори, а предполагам затова ти трябва

@bruckshot Дай да го видим това велкро и кое му е толкова специалното?
Сигурно ще струва 50 пари поне

Ей това велкро с накрайници за самсунга ми дойде вчера от алито за към 1лв


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

[Изображение: res_87d0be686efb55c2e36d6594169c0d4c.jpg]
Цитирай

Аз съм с тази няколко месеца, и съм доволен
https://www.aliexpress.com/item/10050042...1802Ezua7J

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Не знаех, че има такива кодове, ще взимам компютърче за колелото и ги пробвах, работят. Та не е безполезно, че са написани.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

Не е безполезно, но наистина няма да е лошо да си има отделна тема, защото наистина тук ще се претрупа от информация, а да не говорим, че някои от кодовете ще са изтекли.
Цитирай

Във Facebook групата на Гармин, едно момче прави поръчки. Има 11% отсъпка за всяка поръчка. Аз се чудя един Garmin Fenix 7X Saphile Solar дали да взема от един колега, че след Amazfit GTR4 и Huawei Watch 3 Pro, определено искам нещо друго.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

(2024-02-28, 11:24:49)Be6i4 написа:  Във Facebook групата на Гармин, едно момче прави поръчки. Има 11% отсъпка за всяка поръчка. Аз се чудя един Garmin Fenix 7X Saphile Solar дали да взема от един колега, че след Amazfit GTR4 и Huawei Watch 3 Pro, определено искам нещо друго.

Как така прави поръчки, дай повече инфо, гаранцията може ли да се ползва след това?
Цитирай

Това е групата - https://www.facebook.com/groups/290111355526713

Закачен е отгоре този пост:

Здравейте.
Ползвам 11% намаление за всички продукти на Гармин от сайта им, не само за часовници.
Нямам опция за “изплащане”.
Ако някой иска да ползва намалението ми, нека се свърже с мен на лично съобщение.
Предоставям Ви го!
Можете да пишете коментар под публикацията, ако не можете да ми пишете.
http://garmin.bg
Продуктите се заплащат предварително по банков път, след което се изпращат към клиента.

Много хора си поръчаха, пича е Модератор на групата. (https://www.facebook.com/groups/29011135...184912432/)

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • Dowper
Цитирай

Кое е най-важно за Вас при избора на Смарт часовник? https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=104699 - Анкета.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)