Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GARMIN smart часовници
#51

Здравейте.
Купих един Garmin Vivoactive 4 и сега му свиквам/особено с дисплея.../ след Galaxy Watch 46мм.
Настроих го но немога да намеря как да го накарам като ми звъни телефона да вибрира повече от два пъти.
Сега като ми звънне телефона , часовника вибрира точно два пъри и спира вибрацията.
Възможно ли е това да се промени и да вибрира по дълго време,докато невдигна телефона например.?

HTC Legend^^^HTC One S^^^LG G3^^^Huawei P10^^^Samsung Galaxy Note 9^^^iphone 11
Цитирай
Аксесоари
#52

Мисля, че не може.
Цитирай
#53

(2020-11-17, 22:11:44)emzo написа:  Мисля, че не може.

Да,явно не може...
И така върши работа но по добре щеше да вибрира по дълго.

HTC Legend^^^HTC One S^^^LG G3^^^Huawei P10^^^Samsung Galaxy Note 9^^^iphone 11
Цитирай
#54

Докато го ползвах, ми се струваше, че когато е позвъняване, вибрира една идея по-интензивно и реално никога не съм пропускал обаждане.
Цитирай
#55

Ако тази тема е за този раздел, следва и темите за гт2/гт2 про и всички самсунг у-ва също да са тук....
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Nikola.Kolew
Цитирай
#56

(2020-11-30, 19:45:36)emzo написа:  Ако тази тема е за този раздел, следва и темите за гт2/гт2 про и всички самсунг у-ва също да са тук....

Още вчера писах за това, но явно ще се действа избирателно, по симпатии или по неизвестни за мен критерии.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • Nikola.Kolew
Цитирай
#57

Да, и аз вчера докато я намеря, помислих че е затрита.
То в раздела за андроид часовници има само един такъв и то отскоро.

Целият раздел трябва да се прекръсти по генерално на "Смарт часовници" и всички да са вътре.
Те дори другите платформи различни от wear os са доста по-популярни
[-] 3 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • emzo, NaniG, Nikola.Kolew
Цитирай
#58

И аз съм за промяна на името, така ще е най-честно.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 2 потребители изказват благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • emzo, milss
Цитирай
#59

@Nikola.Kolew, @rumo, пишете тук.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1652341
Надявам се да има полза.

1916 
Цитирай
#60

(2020-12-02, 20:38:13)rumo написа:  Да, и аз вчера докато я намеря, помислих че е затрита.
То в раздела за андроид часовници има само един такъв и то отскоро.

Целият раздел трябва да се прекръсти по генерално на "Смарт часовници" и всички да са вътре.
Те дори другите платформи различни от wear os са доста по-популярни


Здравей, имам въпрос относно плащането с часовника. Ще си направя нова сметка в ПИБ, че ЦКБ не са и чули за такова нещо. Беше писал че часовника иска въвеждане на пин код преди плащане, на колко време иска оторизация? Че ми се струва много тегаво с копчетата да го въвеждам всеки път. И още нещо, ако телефона не е в теб, плащането минава ли? Благодаря предварително.
Цитирай
#61

(2021-01-17, 12:17:36)kery70 написа:  Здравей, имам въпрос относно плащането с часовника. Ще си направя нова сметка в ПИБ, че ЦКБ не са и чули за такова нещо. Беше писал че часовника иска въвеждане на пин код преди плащане, на колко време иска оторизация? Че ми се струва много тегаво с копчетата да го въвеждам всеки път. Благодарско.


Според странцита на Garmin поддържаните от Garmin Pay банки за Българсия са:
Curve: MASTERCARD
Fibank: MASTERCARD
Fibank: VISA
Revolut: MASTERCARD
Revolut: VISA
TransferWise: MASTERCARD

Направе си Curve и ползвайте Garmin Pay с всяка Visa/Mastercard, от която и да е банка безплатно +£5 бонус (вече не е нужно да си поръчвае физическа карта, ако не ви трябва.)


Относно въвеждането на PIN код:
Тhe pass code was only being asked the first time as far as the watch is kept on the wrist and the wrist HR is turned on.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 2 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • divna, NaniG
Цитирай
#62

Благодаря за изчерпателния отговор, ще видя как става с Curve че не съм запознат. Дали иска адрес в чужбина?
Цитирай
#63

(2021-01-17, 14:20:09)kery70 написа:  Благодаря за изчерпателния отговор, ще видя как става с Curve че не съм запознат. Дали иска адрес в чужбина?

Не.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#64

Ударих греда с Curve, искаше някви кодове за потвърждение, дойде ми динамична парола от банката и сега седи на верификация на кратата. След като вкарам CVV кода, пише че не може да бъде верифицирана, и няма мърдане от това меню. Картата е мастъркард-дебитна от ЦКБ. Нито ми дава да я изтрия, нито се показва каквото и да е меню. Някакви идеи?
Цитирай
#65

(2021-01-17, 17:23:40)kery70 написа:  Ударих греда с Curve, искаше някви кодове за потвърждение, дойде ми динамична парола от банката и сега седи на верификация на кратата. След като вкарам CVV кода, пише че не може да бъде верифицирана, и няма мърдане от това меню. Картата е мастъркард-дебитна от ЦКБ. Нито ми дава да я изтрия, нито се показва каквото и да е меню. Някакви идеи?

За карта трябва от банкаката Ви ЦКБ да си активирате 3D верификация, това вече е задължително изискване за всички интернет плащания.

На някой банки може сам да я активирате, на други само с посещение в офис.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#66

Направих го сега по телефона, явно това е бил проблема, с постояннта парола. Другата през смс е ясно. Но сега отново пробвам, и ми казва че не мога да добавя тази карта. Странно, ползвам я за какво ли не. Нямам идея какво става, не ми дава да вкарам кодовете повече.
Цитирай
#67

(2021-01-17, 20:26:39)kery70 написа:  Направих го сега по телефона, явно това е бил проблема, с постояннта парола. Другата през смс е ясно. Но сега отново пробвам, и ми казва че не мога да добавя тази карта. Странно, ползвам я за какво ли не. Нямам идея какво става, не ми дава да вкарам кодовете повече.


Вероятно има определен брой опити с една и съща карта за дадено време, опитайте утре или най-добре след 24ч.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 1 потребител изказва благодарност на Чо :) за това мнение:
  • kery70
Цитирай
#68

Иска си код от 4 цифри преди всяко плащане. Е ако са 2 подред през кратко време може и 2-ят път да не го поиска. Но аз по-често от веднъж на ден не съм плащал.
Правиш си един по-простичък пин 2234 примерно, за да не въртиш напред-назад числта, щото да не е удобно
Хубавото е, че можеш да го набереш до 3-та цифра доста по-рано на опашката и 4-та цифра, като ти дойде реда. Той стои дълго и чака.
А също и след като е набран целият пин, часовника излъчва окло 2 мин мисля и търси контакт.
Бе помислили са го, като знаят, че с копчета не е като на тъч-а
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • kery70
Цитирай
#69

В петък си взимам картата от ПИБ и ще тествам. Благодарско!!!
Цитирай
#70

Здравейте група Smile 

Спрял съм се на Garmin Vivoactive 4 и бих се радвал притежателите на такъв, да дадът малко feedback как е и дали все още са доволни след 6 месеца примерно активно ползване?
Също ме интересува дали мери точно пулс и сън?
Тъч скриина достатачно добър и респонсив ли е?
Има ли спад в батерията след няколко месеца ползване?

Спортовете които практикувам са по-скоро outdoor основно - колело, разходки в планината, тичане(рядко).
Нотификации и тем подобни неща не ме интересуват грам (аз и на телефона ги държа изключени така че Big Grin )

П.С - С iPhone ще се ползва.

Благодаря предварително!
Цитирай
#71

Няма да има проблем с айфона, но то като не не искаш нотификации и тем подобни, няма какво да те притеснява особено. Мери сън и пулс що годе вярно, батерията държи около 5 дни, с всичко включено без оксиметъра. Той си дърпа стабилно ток. За няколко месеца няма спад в батерията, сестра ми го ползва вече около шест месеца и за сега е супер. Тя също го ползва с айфон, както и аз феникса. Поздрави!


Sent from my iPad using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на kery70 за това мнение:
  • brutallus
Цитирай
#72

Мерси Smile Взех го Понеделник, и от 55 % фабричен заряд след ъпдейти и ръчкане Днес съм на 15% Smile 

За сега определено ми харесва... само като се къпя и не съм заключил екрана си прави сам някакви навигации по менютата  Big Grin
Цитирай
#73

Честито, ще си доволен!


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай
#74

Един интересен кейс се случи ...

Докато съм спал е паднала батерията под 10 % (следователно има нотификация за това, че пада батерията) - на сутринта обаче нямах в MyDay никакво инфо относно sleep tracking-a, а в Garmin Connect апп-а го имам, рестартитуирах, синквах и пак нищо ...

Ако някой има идей?
Цитирай
#75

При мен в my day на часовника няма сън. Съня си е в отделен “уиджет”-ред.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)