Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GARMIN smart часовници

За кой точно питаш?
Ако е 6-ца титан се драска и от въздуха.
За цялата 6-та серия се продават метални безели по лев-два в какъвто искаш цвят. Лепят се отгоре и даже може да му смениш фасона за разнообразие

Сигурно се и сменят оригиналните, но ще е доста по-скъпо
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
Аксесоари

Да, аз пък забравих да кажа, че съм със 7х.
Цитирай

(2021-05-25, 20:13:13)emzo написа:  Отделно е и постоянно видим.
Писна ми да въртя китката като гламав по няколко пъти.  Big Grin

Амоледа за зимата и мрачните дни.

А и перфектното групиране на съобщенията .... 
И разплащането.

Имаш ли проблем с "некоректното" отчитане на крачките?
Цитирай

Някой може ли да изрази мнение от опит за Garmin Instinct 2 (със или без Solar)?
Искам малко да сменя стила и опита. Във видео ревютата в Youtube казват, че е почти еднакъв със 7-ците на Гармин.
Цитирай

Ще дам мнение за солар-а като опция и то е, че няма никакъв смисъл от него освен, ако не прекарваш с дни в природата на открито.
Имам 7х и съм си играл да го оставям на слънце или като съм навън през деня и процентите не помръдват.
Цитирай

За Garmin Instinct говоря. В зависимост от използването, батерията държи от 20+ дни до неограничено.
Не говоря за Феникс и подобни цветни.

https://www.garmin.com/en-US/p/775697
https://www.youtube.com/watch?v=_MorM5nvu7E
Цитирай

Да, прочетох, просто казах мнението си за солар функцията, която реално не се ползва, но оскъпява доста цената.
[-] 1 потребител изказва благодарност на SpaceX за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Мнението не ми е от ползва защото Instinct зарежда за няколко час с дни, а Fenix за няколко часа нищо не зарежда или евентуално 1-2 %. Въпреки това Благодаря за отделеното време да ми отговориш ... искрен съм.
Цитирай

От няколко дни съм собственик на Smartwatch Garmin Fenix 6, Solar , но прочитайки за "файдата" от солара направо изтръпнах Smile.
Някой друг с такъв модел да е пробвал ?
Аз при първа възможност ще си направя експеримент и след това ще докладвам Smile !

P.S. Да попитам също как и от къде си сваляте циферблати и разбира се как ги качвате?
Цитирай

За watch faces си свали Garmin Connect IQ от там се свалят всички циферблати.
Аз си правих лятото експеримент оставих го на обедното слънце за час и половина и не мръдна и 1% нагоре, така че за мен солар-а е безполезен.
Като цяло, обаче съм супер доволен от чосовника, не съм се кефил на джаджа от много време. Препоръчвам го с две ръце.
Моят е 7х
[-] 4 потребители изказват благодарност на SpaceX за това мнение:
  • Be6i4, OliQueenBG, sapiora, stefko
Цитирай

Файдата е никаква да. Особено пък сега срещу зимата. Но батерията и без това си е супер яка и не трябва да се притесняваш
Лица мисля само официално от гармин стора. През кънект приложението се инсталират
Но и там има достатъчно много
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • stefko
Цитирай

При мен държи 7 дни с абсолютно всичко включено, постоянно пулс и дишане, 17 активности на седмица, като 14 са с GPS.
Не го свалям и честно казано е страхотен начин да си следиш здравето. Има какво да се желае откъм следенето на съня, но и така става Smile
[-] 2 потребители изказват благодарност на SpaceX за това мнение:
  • Be6i4, stefko
Цитирай

Колеги, пак досаждам, но не мога и не мога да разбера защо не ми отчита на часовника температурата и изобщо времето.
Цял ден стои с "удивителен знак" и при синхронизиране изписва "Изчакване на данни" и дотам.....всичко друго се синхронизира освен времето.
Какво ли не опитах, рестарт на часовник, рестарт и рефреш на телефона, рестарт и на двете устройства, но без успех. Прави ми впчеватление, че ПОНЯКОГА по някое време на деня (обикновено следобед) се появят градусите. Иначе си отчита постоянно населеното място в което съм...
Ще съм ви благодарен ако ударите едно рамо! Smile
Цитирай

В кънект приложението на телефона коректно ли е зададено местоположението?
Ако е на авто пробвай и го задай ръчно на града, в който си.

Имаше ли някакъв интевал, на който да се обновява не помня вече.
Цитирай

това на кой циферблат е?
Ползвам Data Lover и си писах с дев-а, защото при мен често седяха квадратчета където трябваше да изписва локацията и той каза да сменя Weather Provider-a от Ganrmin Weather на openWeatherMap и се оправи.
Цитирай

(2022-11-08, 10:54:11)SpaceX написа:  това на кой циферблат е?
Ползвам Data Lover и си писах с дев-а, защото при мен често седяха квадратчета където трябваше да изписва локацията и той каза да сменя Weather Provider-a от Ganrmin Weather на openWeatherMap и се оправи.

Незнайно как се оправи....калибрирах висотомер за "n-ти път", запазих точка с местоположението си, рефрешнах няколко пъти устройствата и след няколко минути стана. Сгеа не смея да пипна нищо по него Big Grin
Иначе съм с Enduro Like Plus и погледнах, че при него нямам опция openWeatherMap.

P.S. Колега, твоя цифер оказва ли някакво по-сериозно влияние на батерията?
Благодаря!
Цитирай

Реално не знам, защото го сложих от първият ден и не съм го сменял. Не би трябвало де, голямият разход идва от GPS, пулсомер-а и PulseOX
[-] 1 потребител изказва благодарност на SpaceX за това мнение:
  • stefko
Цитирай

Здравейте,можели мнение за garmin fenix 6 pro? От днешна гледна точка добър ли е?
Цитирай

Много си е добър, основната разлика със 7х е тъч скийна, който ако не ползваш навигация т.е. карти, не се усеща липсата му.
Има разбира се и други неща, като фенерчето (също много удобно), но 6х си остава много страхотен часовник.
Цитирай

Предстой ми едно преподписване към вива,а гледам че го предлагат и рекох да питам ползващите дали си жаслужава 500-те лв!?
Цитирай

Цената е много добра. Часовника също.
Само малко за това по-тъмно време на годината технологията на дисплея не е най-доброто. Ще трябва да се ползва с подсветка, а тя леко дразни и цветовете стават измити. И особено гледай да не е със сапфир, че за съжаление хем е по-скъп, хем по-лоша видимост има.

Няма ли епикс. То вярно, че ще е доста по-съп, но амаоледа си е друго нещо.
Цитирай

Не,има разни гармин 7-ци солар и ендуро нещо си..
Цитирай

Привет,
някой има ли проблеми с известията на garmin venu sq при свързване с iOS ?
Часовникът се беше добре с андроид телефона ми.
С айфона се свързва но с известията за съобщения/поща има проблем. Рестартирам, оправя се и след няколко часа пак не се получават.
Цитирай

Привет!
Засега съм се насочила към Garmin Venu 2 plus, бихте ли казали как се държи в слънчев ден, т. е. вижда ли се хубаво дисплеят?
Цитирай

(2022-11-03, 11:09:40)SpaceX написа:  За watch faces си свали Garmin Connect IQ от там се свалят всички циферблати......

За циферблати има още един начин, който е перфектен за мен. Отивате на https://garmin.watchfacebuilder.com/, регистрирате се и може да свалите всички фейсове за вашия часовник. Може дори да си направите вие собствен. Аз например, си направих за моя Instinct2 простичък фейс, който да ми харесва и като визия и като данни.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
[-] 1 потребител изказва благодарност на scorceni за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)