Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Добавяне на защитени приложения
#1

Здравейте,
Вчера си закупих телефона и искам да ви попитам, как мога да добавя приложенията за крачки да са активни постоянно, защото след време спира да ми отчита крачките.
Инсталирах си и на Huawei Здраве, но ми пише "Добавете това приложение към защитени приложения, за да подобрите точността на броенето на крачките"
Предпочитам да ползвам Huawei Здраве за момента, защото там ми е цялата статистика от стария телефон.
Цитирай
Аксесоари
#2

Да не би да е заключване на приложение през таск мениджъра - задържаш приложението и натискаш катинара в дясно.
Цитирай
#3

Извинявам се, но честно казано за първи път държа такъв телефон и версия на андройд, до сега бях P9 на Huawei.
Може ли малко повече информация какво точно да направя или скрийн, защото като задържа на приложението ми излиза само "Сподели" и "Инф за приложението"
Цитирай
#4

Задържаш квадрата на сензорния бутон долу. Появава се списък с последно използвани приложения. Намираш това, което търсиш и го натискаш продължително. Появява се ново меню с катинарче отгоре. Натискаш го да се заключи и андроида не го килва/изключва ако не се е използвало дълго време. Демек приложението си бачка на заден план без да го отваряш.
[-] 3 потребители изказват благодарност на joresx за това мнение:
  • andreti013, emofilew, Ivan_Bonev
Цитирай
#5

След като си задържал върху приложението трябва да видиш това Big Grin
[Изображение: a8ef9cc4cec00d427e1ba57ca8ba3d3f.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на andreti013 за това мнение:
  • emofilew
Цитирай
#6

Ясно, сега вече разбрах Smile
Благодаря, направих го, сега да видим какво ще стане като направя малко движение Big Grin
Цитирай
#7

Благодаря за уточнението!
Инсталирах си приложение за времето, което не искаше да се обновява през съответния интервал, всички разрешения му дадох и нищо. Само това ме спаси и сега работи нормално.
Цитирай
#8

Незнам дали е най-правилно, но винаги правя тези 3 неща на приложение, което искам винаги да работи.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#9

А сега след актуализацията как се заключва това катинарче ?


Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)