Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на P20, но с какъв?
#1

Здравейте! Дойде време да си сменя телефона (Huawei P20) с нов, но не мога да реша с какъв точно. Ето нещата които не ми харесват в досегашния ми телефон.
На първо място слагам малката батерия, на моето ползване едвам ме изкарва до вечерта. 
Второ, дисплеят в слънчево време не се вижда дори на максимална осветеност. 
Трето, което много ме дразни а много го ползвам е че когато извикам регистър на разговорите ми излиза на екрана цифровата клавиатура за набиране.
Четвърто, в списъка с контакти когато запиша име с повече символи после ми излиза с многоточие и трябва да гадая кой е записания човек.
Иначе това което търся в един телефон както повечето хора са, по-добра батерия, да снима добре и да е без проблемен. 
И сега като се има в предвид тези ми забележки към досегашния ми телефон, очаквам мнения за марка и модел. Бюджет до 1000лв. Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Бих хвърлил едно око на Xiaomi Mi Note 10 Lite.

 
Цитирай
#3

Загледах се но към Pro версията, а и не знам софтуера дали не е едентичен с този на Huawei и дали няма да се сблъскам със същите проблеми.
Цитирай
#4

Ако си доволен от Huawei,препоръчвам Р30,аз съм много доволен от него-камерата,батерията,като цяло стабилна та му работа дисплея е добър.Ако не вземи Mi note 10 Pro.Софтуера е MIUI и е по различен от на хуавей EMUI
Цитирай
#5

Не съм запознат със софтуера на Mi телефоните и за това ако някой притежава такъв да изкаже мнение дали се различават от Huawei по посочените от мен в точка три и четири неща.
Цитирай
#6

Само да спомена при Р30 когато пиша на латиница контакти с име фамилия и друго никога не са ми излизали символи,записвам ги в гугъл.Другото като отворя дайлера си излизат списъка с повиквания от горе и клавиатурата,като издърпам списъка се скрива клавиатурана
Цитирай
#7

Според мен ако минеш към P30 няма да сгрешиш. Въпроса тук е, че до 1000лв. в момента можеш да си купиш чисто нов Huawei P30 Pro който е едно наистина уникално устройство. За 900лв. можеш съвсем спокойно да се сдобиеш с такъв който е чисто нов, ти ще си го отвориш пръв.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)