Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Secure startup на Galaxy S20 Ultra
#1

Здравейте. Някой знае ли от къде да включа опцията Secure startup /да изисква ПИН код при включване/  на Galaxy S20 ultra? Ровя из настройките, но никъде не я намирам... Да не е премахната?
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен така е включена и при всеки рестарт иска парола [Изображение: 54be9165245a37b321ba45096102821e.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#3

При мен след 4 часа /мисля беше/ неактивност на телефона иска парола, което е много добра опция.
[-] 1 потребител изказва благодарност на arm11 за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#4

На предишния ми телефон S9 plus, ако не въведеш тази парола, не позволяваше на устройството да се включи. Сега на Ултрата забелязах, че след рестарт устройството се включва, иска код за да се отключи, и след като го отключа чак тогава пише, че андроида се зарежда. Все пак ми се струва, че е някак по - добре да си го има кода, без който устройството изобщо няма да може да се включи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на mariyan.dimitrov за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#5

Имаш в предвид пин код на сим картата ли? Че не успях много да разбера за какво иде реч. Ако е това пробвай в: Настройки->Биометрия и защита->Други настройки за защита->Настр. на закл. SIM карта
Цитирай
#6

Не, не е пин кода за сим картата. При включване на телефона, след изписване на логото на самсунг, на S9 plus ми искаше парола, и след това се включваше устройството. Тук тази опция не я намирам.
Цитирай
#7

Здравейте. Извинявам се че използвам темата ,но има нещо което ми се иска да променя но не знам от къде. На стария ми телефон S8 след автоматичния рестарт всяка нощ андроид системата се стартираше сама без нужда от пин кода и ако някой ми звъннеше ми изписване неговото име , а сега докато не си въведа пин кода това не се случва и всички номера са като непознати докато не се въведе първоначално пин кода. Има ли вариант за корекция на това?
Цитирай
#8

(2020-06-08, 00:12:28)mariyan.dimitrov написа:  Не, не е пин кода за сим картата. При включване на телефона, след изписване на логото на самсунг, на S9 plus ми искаше парола, и след това се включваше устройството. Тук тази опция не я намирам.
Да, аз вече написах как е възможно да се случи ( при мен сега иска код след рестарт, точно както преди при старият ми С8 )

(2020-06-08, 09:50:51)IvDimitrov написа:  Здравейте. Извинявам се че използвам темата ,но има нещо което ми се иска да променя но не знам от къде. На стария ми телефон  S8 след автоматичния рестарт всяка нощ андроид системата се стартираше сама без нужда от пин кода и ако някой ми звъннеше ми изписване неговото име , а сега докато не си въведа пин кода това не се случва и всички номера са като непознати докато не се въведе първоначално пин кода. Има ли вариант за корекция на това?
Мисля, че с андроид 10 няма как това да се случи ( направено е за по-висока защита )

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)