Анкета: Колко телефона сте имали досега? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
1-5
10.00%
7
10.00%
6-10
28.57%
20
28.57%
11-15
20.00%
14
20.00%
16-20
4.29%
3
4.29%
Над 20
25.71%
18
25.71%
Не помня, вече не ги броя
11.43%
8
11.43%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко телефона сте имали досега?
#26

Рекорда ми беше ок. 6 месеца с един смартфон докато си изплащах колата. Телефонът беше Motorola mpx 200. Иначе на макс. 2 месеца нов. Ама в началото имаше тръпка, наистина се вадеха функции дето не си и мечтал. То мр3, то цветен дисплей, то камера, то въртяща се камера, тач скрийн ехее отплеснах се.
20 бройки съм ги минал за последните 5 години със сигурност.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
Аксесоари
#27

ДЕСЕТ

Изпратено от LM-G810 с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#28

От архива, а и за тези години сме сменили още повече.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#29

До момента 20, с 21-я съм сега. Това само смартфони, ако добавим отпреди това и gsm-ите, стават близо 30.
Цитирай
#30

Този ми е 12-тият.
Цитирай
#31

В момента съм със 7мия

Изпратено от мобилния в движение

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#32

5 Смартфона и 5 GSM-ма.

Huawei P30
Цитирай
#33

4 GSM + 5 смартфона

В началото ги сменях горе-долу на 2 години, но напоследък смартфоните като че ли повече надграждат вместо да предлагат нещо наистина ново. Имах надежда, че сгъваемите телефони ще се наложат и сравнително бързо ще се появят модели и в средният клас и така най-после да имаме таблет и телефон в едно, но май и те нещо зациклиха.

SE Neo V [Rooted] --> SG S4 [LineageOS19 Android 12] --> SG S7 Black Onyx --> Xiaomi Mi11 Lite 5G Mint Green
Цитирай
#34

2 нокии с копчета и 4 смартфона за 20 години. Нокиите издържаха много - първата след мен работи при баща ми още няколко години, а втората е прибрана в чекмеджето ми и още е в работно състояние. Смартфоните също биваха прибрани работещи. Първия го продадох, втория LENOVO P70 внука го строши защото не го харесваше и изкаше нов а третия HUAWEI P10 PLUS в момента е в ръцете на дъщерята.
Цитирай
#35

Апаратите "с шайба" - да ги броя ли?

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)