Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон за тъщата :) Pocophone F1 vs Redmi Note 9s
#1

Здравейте,

Чудя се кой телефон ще е по-добре да се вземе Pocophone F1 или Redmi Note 9s, като трябва да се има предвид, че тъщата е без грешка Smile

- Pocophone F1 - определено си беше и донякъде още е с флагмански характеристики, но пък има последния му голям ъпдейт, което малко ме спира.

- Redmi Note 9s - като цяло не виждам телефона да има някакъв минус като за цената си. Процесора е малко по-слаб, но е нормално предвид серията. Плюса му е, че е нов модел и ще има ъпдейти.

Интересно ми е да прочета и други мнения.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
Аксесоари
#2

Redmi Note 9s - много по-нов, процесорът е предостатъчен, има по-голяма батерия, има по-хубава камера. Тъщата, предполагам, освен разговори, фейсбук, вайбър и някоя снимка, друго няма да ползва.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
#3

Ако не си направил неволна грешка в заглавието - Поко Ф2. Но според мен си направил - в такъв случай 9S Big Grin

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
#4

Няма грешка в заглавието. Поко Ф1 имам предвид. Та ясно, потвърждава ми се мнението, така че ще бъде 9s. И да, главно ще бъде ползван за изброените от fifth_root операции.

Разбира се мисля към края на лятото да се взима за мен Поко Ф2 Про Smile

Благодаря за отзивите.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#5

Моят тапаталк ли се е бъгнал? [Изображение: 7de301daf41cf53e34d08c5c0f36141b.jpg]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
#6

@gurcayy Не е, заглавието е "Телефон за тъщата Smile Pocophone F2 vs Redmi Note 9s"
И аз се подведох, но после видях, че става въпрос за F1.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
#7

Извинявам се, в бързината съм натиснал 2 вместо 1. Поко Ф1 Smile

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#8

Аз не мисля, че редмито има по-добра камера от Поко Ф1. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#9

(2020-06-11, 10:54:21)nowhere написа:  Аз не мисля, че редмито има по-добра камера от Поко Ф1. Smile
Аз също, особено след като гледах ревю в тубата. Въпроса е, че с ъпдейт ще я подобрят и най-важното ще има ъпдейти.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#10

Е, това е така. Wink

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#11

Сензорът е по-добър, следва само софтуер. Поко го галиха много в отношение ъпдейти, пренебрегвайки дори по-добри модели, но му мина времето. Redmi Note 9S е нов, тепърва му предстоят подобрения.
Цитирай
#12

Аз също съм за Redmi Note 9s,нов модел,хубав дизайн,голяма батерия,камерата и процесора също са на ниво за парите си.Тъщата ще е доволна
Цитирай
#13

(2020-06-11, 08:36:21)hamilcar написа:  Здравейте,

Чудя се кой телефон ще е по-добре да се вземе Pocophone F1 или Redmi Note 9s, като трябва да се има предвид, че тъщата е без грешка Smile

- Pocophone F1 - определено си беше и донякъде още е с флагмански характеристики, но пък има последния му голям ъпдейт, което малко ме спира.

- Redmi Note 9s - като цяло не виждам телефона да има някакъв минус като за цената си. Процесора е малко по-слаб, но е нормално предвид серията. Плюса му е, че е нов модел и ще има ъпдейти.

Интересно ми е да прочета и други мнения.
Щом тъщата е без грешка - Redmi Note 9s.
В противен случай Poco F1 да се мъчи там Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#14

(2020-06-11, 11:33:18)vargala81 написа:  Щом тъщата е без грешка - Redmi Note 9s.
В противен случай Poco F1 да се мъчи там  Big Grin
Big Grin Big Grin Big Grin Мой човек е тя.

А ми явно темата приключи. Остава само да го види на живо и това ще да е.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#15

Взимай Xiaomi Redmi Note 9S, Pocophone F1 беше преди 2 години, вече е стар и няма да има ъпдейти.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#16

(2020-06-11, 13:14:49)hazART написа:  Взимай Xiaomi Redmi Note 9S, Pocophone F1 беше преди 2 години, вече е стар и няма да има ъпдейти.

Знам и затова го написах в първия пост. Вече е решено 9s ще е.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)