Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Код за заключване на екрана от 6 вместо 4 цифри
#1

Здравейте, днес си взех новия П30 про и с изненада установих, че пин кодът за заключване на екрана ми е 6 цифри. Роднина има същият с е от 4 цифри. Някой има ли идея това как може да се примени? Много ми е досадно. Другият телефон се отключва с 4, а моят със 6, старият ми П20 Про след резет също така стана, но реших, че е защото не сложин нито лицево, нито пръстово разпознаване първоначално. Благодаря за съветите  Smile Smile Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен и на Р30 про, и на Matepad Pro си е отначалото с шест цифри ! С четири беше на Matepad m5 Smile
Цитирай
#3

@Boby13 много странно наистина, на роднината е на няколко месеца и е с 4цифри! Дано има някакво решение хаха
Цитирай
#4

Това трябва да е. [Изображение: a37e2b2c5f5db30588f5654cddfd0d01.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • dessexc
Цитирай
#5

При мен също са 6 цифри,няма опция за 4
Цитирай
#6

(2020-06-11, 18:01:18)alexbg67 написа:  Това трябва да е.
Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Велико, успях! Благодаря много
Цитирай
#7

Нямам подобна възможност Smile
Цитирай
#8

Като ги развъртях през различните методи (change unlock method) ми се появи опция за 6, а в началото ми излизаше само 4-digit pin.

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай
#9

dessexc
Деси, честита покупка - със здраве и много позитивни моменти да си я ползваш!!!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#10

@DoryanY @Boby13 @Musakata и аз нямах, но като влязох в set lock screen password-change lock screen password- въведох си моя и ми излезе change unlock method, където има 4, 6, с фигура и с парола, на стария п20 про също го активирах с 4 цифри да е

"alexbg67" Благодаря! Много се чудих между него, 40 про и айфон 11 или 11 про, радвам се, че взех него, а и ми беше много изгоден. Днес сравних и с на приятелки камерите на айфоните и съм доволна, сега особено с този 4-цифрен ПИН-съвсем хаха
Цитирай
#11

Мен не ми пречи дали е 4 или 6 цифрен ПИН кода Smile
Цитирай
#12

dessexc ще ти хареса модела.Аз преди на 10 съм пробвал с парола от цифри и букви,но сега не виждам опция за промяна на пин от 6 цифри,но мен не ме бърка,вече съм свикнал
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • dessexc
Цитирай
#13

@DoryanY ами аз много си харесвам Хуавеите, този ми е трети вече и цялото семейство и те са са Хуваей- Страхотен е! Свалил 170 приложения и не знам още колко неща правих, издържа ужасно много батерията. П20 про ми изкарва деня и снимките ме удовлетворяваха, този е много голяма стъпка напред и съм страхотно доволна наистина! Повечето бяхте за него в темата ми и не съжалявам. Даже звукът със слушалки е по-хубав от със стария
[-] 1 потребител изказва благодарност на dessexc за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)