Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой според вас
#26

Вчера разгледах набързо Сонито, върнах се към С8 на Самсунг по отношение на безелите, интересен модел, различен от модерното сега, но ми хареса хареса...2170лв свободна цена в Сони център в Сердика обаче е множко за който и да е телефон, а при този има ккаво още да се желае.

Изпратено от моят LIO-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-06-18, 20:53:37)NoMaD написа:  В коя точно част?
Не е много по темата, но не ми харесват, че мясат на пластмасовите телефони редми+ това че отгоре има сериозна рамка, която въобще не си съвпада с долната, няма никаква симетричност, като се добавят и тези детски цветове на бутона за включване и става манджа.
Не съдя никого, за мен лично са грозни, не е нужно да скачаме на всяка буква, знам, че ползваш 3а и да си го ползваш безаварийно и със кеф дълго време, и аз бих ги пробвал, макар, че дизаина въобще не ме кефи, но искам да разбера какво им харесвате.
По темата: автора да иде в магазина и да разгледа, ще си създаде много добра представа.

Иначе сега днес, Ноут 10+ според мен е най-доброто.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#28

Няма да скачам - за мен по-важното е какво има под капака, докато визията на едно устройство, които повечето си приличат, отколкото се различават, отдавна вече е на втори план.

 
Цитирай
#29

И за капак го скриваме и с протектори. Та колкото и да те кефи на визия или да не те, тя накрая се губи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • Nikola.Kolew
Цитирай
#30

Sony е един доста интересен избор. Определено са доста подценени, хората не четат, не знаят, не са имали, чули от тук от там. То не е като Самсунг, Хуавей и Епъл да ти изкачат буквално от сандвича с рекламите си. Последните 2 години Сони ползват чист Андроид, което значи бързина и много много добра оптимизация на енергията - батерия, загряване, лагване. Камерата на Xperia 1/5 показва най точно това, което виждат очите ти, реални цветове и сенки. Не изнасилват сцената, а я предават 1 към 1. За дизайна е субективно. Но на доста хора им омръзнаха сапунерките - малки, големи и още по големи. Лично според мен Сони дава усещане за лукс, каквото от Самсунг и Хуавей не мога да получа.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • whitehart, zdravko959
Цитирай
#31

В този бизнес загубено доверие не се толерира и затова масата не се интересува от Сони и ЛГ, въпреки че напоследък правят наистина добри устройства.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на gurcayy за това мнение:
  • Bavarche, fifth_root
Цитирай
#32

(2020-06-19, 22:20:06)Bavarche написа:  Sony е един доста интересен избор. Определено са доста подценени, хората не четат, не знаят, не са имали, чули от тук от там. То не е като Самсунг, Хуавей и Епъл да ти изкачат буквално от сандвича с рекламите си. Последните 2 години Сони ползват чист Андроид, което значи бързина и много много добра оптимизация на енергията - батерия, загряване, лагване. Камерата на Xperia 1/5 показва най точно това, което виждат очите ти, реални цветове и сенки. Не изнасилват сцената, а я предават 1 към 1. За дизайна е субективно. Но на доста хора им омръзнаха сапунерките - малки, големи и още по големи. Лично според мен Сони дава усещане за лукс, каквото от Самсунг и Хуавей не мога да получа.


Имаш ли Сони? Експериа 1? Експериа 1 ii?

Ако го имаш ще се радвам на снимки, ревю.
Благодаря.
Цитирай
#33

Имах Експрия 5 за седмица ама го върнах. Не можах да преживея липсата на безжично зареждане. Мога да кажа че от към батерия беше много по добре от очакваното. То ест приключвах си деня с пълно спокойствие че има и ще остане. Това при Самсунг не ми се получаваше. Снимки малко направих но определено бяха по контрастни от на S10e например. Самсунг ги изсветлява много. Не е загрявал, не е лагвал. Вървеше като пиксел - пъргаво и леко.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#34

По-контрастни не значи, че са по-реалистични, а точно обратното на по-изсветлени. Но не твърдя кой снима по-добре в случая.

Има един проблем със снимките: снимаш с модел Х, гледаш си ги на неговия дисплей. Снимаш с модел Y - пак същото. Накрая ги пускаш на телевизора или монитора - ще изглеждат различно и в двата случая.
Цитирай
#35

Вземи си един Пиксел 4, няма да сбъркаш... Smile

Pixel 8
iPhone 15 Pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на scenic за това мнение:
  • anatol06, Bavarche
Цитирай
#36

(2020-06-21, 09:32:11)fifth_root написа:  По-контрастни не значи, че са по-реалистични, а точно обратното на по-изсветлени. Но не твърдя кой снима по-добре в случая.

Има един проблем със снимките: снимаш с модел Х, гледаш си ги на неговия дисплей. Снимаш с модел Y - пак същото. Накрая ги пускаш на телевизора или монитора - ще изглеждат различно и в двата случая.
Снимките не ги гледам и сравнявам в телефона НИКОГА. От телефона ги показвам на други хора. Отварям ги на лаптопа за сравнение. Иначе много се греши с оценката, точно така както казваш.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)