Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проверка на IMEI на S10+
#1

Здравейте, проверявам имея на телефона в два сайта на единият пише че S10 а на другият че е S10 PLUS, да не би да става въпрос за реплика


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам дали е реплика, но на мен ми излиза това. И ако серийният номер съвпада с този на кутията по добре не го взимай.  BLACKLISTED

https://www.imeipro.info/samsung_imei_check.html
Цитирай
#3

Според сайта, който е дал Vi70, телефонът е краден.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

https://www.olx.bg/ad/samsung-s10-128gb-...11705b5148 Ето ти нормална обява.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Другият вариант е да се обадиш в Самсунг и да искаш информация 0800 111 31 работното време е до 18:00 часа, имаш 15 минути.
Цитирай
#6

Хмм, при проверка на imei на сайта от коментар 2, и за моя s10e пише blacklisted, не знам какво трябва да значи?!


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#7

Може и сайта да е калпав. На другите два в които проверих не ми даде никакво инфо.
Затова споделих този резултат. За най сигурно му предложих да се обади до Самсунг и да си провери.
@MapTo_D , ако телефона ти е 100% редовен, ще изтрия този сайт за да не подведе някой друг.
___________________________________________________________________________________________
@MapTo_D Само че при теб излиза само BLACKLISTED, но не и че е краден, както е на другия. Твоят може да е BLACKLISTED от някой оператор в Америка.
__________________________________________________________________________________________________
Сайта си е наред. Ползвах ИМЕЙ от обявата която е дал hazART, и показва, че телефона си е редовен.
Цитирай
#8

Абе, хора, не знам какви разбирачи сте, ама само като видите такива съкращения като на снимката “SAM”, “Kit SKU” и т.н. е очевидно, че това е реплика. На никоя оригинална кутия не пише такива небивалици.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 3 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • bobytsekov, NaniG, plamen_jelezniq
Цитирай
#9

Аз затова реших да видя в OLX точно заради тези съкращения.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#10

Благодаря на всички отказах телефона и на мен не ми изглеждаше читав. Но явно не се спират и присаждат имей от Самсунг на реплики.
Цитирай
#11

Здравейте, за да не пускам нова тема дайте някой сайт различен от imei.info на който може да се вярва, че правя проверка на телефон и информацията не отговаря на действителността. Телефона е закупен от Теленор и е Samsung S10 Plus, а ми го дава , че е Samsung S10 и че е с 6 GB оперативна памет.
Цитирай
#12

Дай обявите, които гледаш, пък ние ще ти кажем, кои стават.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#13

ето това е имея
354652106172307
https://www.olx.bg/ad/samsung-galaxy-s10...8dC40.html
Цитирай
#14

Ще разпознаеш дали е менте гаранцията, ако imei на кутията и imei на гаранцията се различават. Ако и двете са еднакви, значи всичко е точно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#15

(2020-06-12, 16:31:23)Vi70 написа:  Не знам дали е реплика, но на мен ми излиза това. И ако серийният номер съвпада с този на кутията по добре не го взимай.  BLACKLISTED

https://www.imeipro.info/samsung_imei_check.html

А пък на мен ми показва, че телефонът ми е с изтекла гаранция, въпреки, че е закупен преди две седмици от Техно магазин Tooth


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)