Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mate 20 Pro/S10 Plus/Xiaomi Note 10 Pro/Mate 20 X
#26

На кантар били хахаха , опитваш да си забавен ,няма лошо ! То за някои и Мерцедес и Фиат са на кантар Smile . И това за батерията 2-ма 3-ма трола не спират да повтарят едно и също . При Huawei така агресивно се преспиват всички процеси ,че става страшно и от там идва батерията да е по-добра .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • milss
Цитирай
Аксесоари
#27

Бее, леж си ти на това ухо.
Не е като сумати народ да не е изпищял от гадните ексиноси, включително и аз с 2 самсунга. Та сега мога да направя разликата

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • 1124
Цитирай
#28

Чат-пат цъкаме заедно pubg mobile с един приятел. Аз съм с мейт 10 про, а той с с10+. Винаги след около 1 час игра му се налага да спре играта, защото fps - a му е почти на нулата, заради мощния ексинос.

А жалкия ти опит да защитаваш трагичната батерия на самсунг моделите с ексинос, даже не искам да го коментирам, че ще ме баннат.

Имал съм точно 4 телефона от С серията и един Ноут. Та, не е само да четем и да се оплакваме.

Ако пък продължаваш да си повтаряш едно и също като папагал, не ни губи времето и напиши "heat throttling" в гугъл и виж за кого са писали няколко десетки-стотици хиляди души.
Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • jivkojj
Цитирай
#29

Да да наскачайте сега като опарени Smile . Еми за едно си прав поне жалък си е Кирина да . Очаквахте още преди 10 минути да се включиш ,ама иначе се подържате китайската секта евала .
Цитирай
#30

Като говорим за секта, май само един тук не е наясно каква пръчка са корейските чудеса.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#31

(2020-06-20, 21:32:43)martoo написа:  Да да наскачайте сега като опарени Smile . Еми за едно си прав поне жалък си е Кирина да . Очаквахте още преди 10 минути да се включиш ,ама иначе се подържате китайската секта евала .
Пич, това ми е първия Хуавей след години със Самсунг и последния, защото телефон без гугъл услуги не ми трябва. За разлика от теб, аз не държа акции на Хуавей, ама ти откровено лъжеш и подвеждаш хората.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#32

Лъжа???? За кое лъжа бе Пич? Ексиноса не е по-мощен така ли пич? GPU-то не е по-мощно така ли ? Няма смисъл да продължавам ,вие сте прави Самсунг са "Корейски пръчки" .
Цитирай
#33

И какво предимство да че уж бил "по-мощен" като накрая се оказва, че тая мощност я няма, щото иначе я ще се запали, я батерията ще гръме ако прегрее, та fps на игрите се колебаят около 15-20?
А това, че графиката на батерията сочи стръмно надолу, само докато си седи в джоба, не виждам да коментираш

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • 1124
Цитирай
#34

(2020-06-20, 21:20:59)martoo написа:  На кантар били хахаха , опитваш да си забавен ,няма лошо  ! То за някои и Мерцедес и Фиат са на кантар Smile . И това за батерията 2-ма 3-ма трола не спират да повтарят едно и също . При Huawei така агресивно се преспиват всички процеси ,че става страшно и от там идва батерията да е по-добра .
Ексиноса не е хич добър за тежки игри
Цитирай
#35

Живко ти си като някаква латерна..... За 8 часа през нощта батерията ми пада от 3-5 % с включени всички синхронизации ,това е коментирано доста пъти . Но повече няма да коментирам в теми ,където или Huawei или нищо друго . Спокойно Кирина е върха на сладоледа ,спи спокойно .
Цитирай
#36

Аз не играя тежки игри, така че...
А и не е нужно да се води война в момента...
Аз лично от моите Самсунги такива неща като описаните в постовете никога не съм имал...не знам дали просто съм попадал на хубави машини или вие сте попадали на лоши такива...
Ще помисля накарахте ме да мисля хахах ощи :》

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#37

Марто, никой не се е хвърлял да хвали толкова Кирин. Тука се плюе по ексиноса, щото е всепризнат като най-зле представящия се от чипсетите с претенции за "премиум". И то много по зле.
А и както отбеляза колегата по-горе, моя следващ телефон същото няма да е с Кирин, щото телефоните дето вървят с него нямат гугъл сървиси. Та ми е все тая.
Но факта е, че който и друг да вземеш за момента, все ще е по-добре от ексинос.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#38

(2020-06-20, 22:25:21)RiseOfTheLycan написа:  Аз не играя тежки игри, така че...
А и не е нужно да се води война в момента...
Аз лично от моите Самсунги такива неща като описаните в постовете никога не съм имал...не знам дали просто съм попадал на хубави машини или вие сте попадали на лоши такива...
Ще помисля накарахте ме да мисля хахах ощи :》
Няма какво да го мислиш, щом мейт 20 не те кефи. Самсунг С10+ е добър телефон, но откъм батерия ще е доста зле в сравнение с мейта. Ако това не те притеснява, взимай смело.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#39

Да минеш от Note 10+ на Samsung Galaxy S10+ е стъпка надолу, не виждам какъв му е плюса, освен ако дизайна му не ти харесва повече.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#40

(2020-06-20, 23:17:15)hazART написа:  Да минеш от Note 10+ на Samsung Galaxy S10+ е стъпка надолу, не виждам какъв му е плюса, освен ако дизайна му не ти харесва повече.

Никъде не съм казал, че ще сменям Note 10+ със S10+!

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#41

Според мен с телефона който имаш сега няма голям смисъл да го сменяш. Особено с ксиаоми. По-добре изчакай поне нот 20.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#42

Ама аз не искам да сменям Note 10 +, а Mate 20 Pro...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#43

И пак няма логика, защото ще получиш един и същ софтуер и ще ти писне бързо. Аз като си сменявам телефоните, гледам да са поне различни марки. Не ти казвам, какво да правиш, но ако вземеш S10+ просто ефекта няма да е толкова голям, ако пробваш Xiaomi, SONY, iPhone например.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#44

Да прав си, но нали знаеш изпитаното е най - хубаво...
Искам Sony Xperia 1, обаче първо че на обяви в ОЛХ и ако има са някакви съмнителни...второ минава моя бюджет.
Сега очаквам да пуснат 10.1 за Mate 20 pro. Ако не оправят това което ме дразни ще се наложи да взема С10+...
Xiaomi ме посъветваха адски много хора да не вземам...
Айфон за тия пари с голям екран ме съмнява да намеря...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#45

Така е, изпитаното е най-добро.
Xiaomi Mi 10 е добър вариант, малко е скъп като за Xiaomi и после е трудно с продаването, но е вариант да пробваш нещо различно, въпреки, че ще знаеш, че няма да е по-добро от тово, което имаш. И в двата случая хвърляш пари, но поне ще знаеш, че си опитал нещо ново.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#46

Mi 10 надвишава с близо 400 лв моя бюджет. Няма как да стане...Да и на мен ми се иска понеже никога не съм имал, но...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#47

Не ти се бъркам в джоба, но ако имаш Ноут 10+, защо ще купуваш още един Самсунг.
И колко ти е бюджета?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#48

Около 800 лв...
Ами добре дай предложи нещо друго...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#49

Щом имаш Samsung Note 10 Plus and Huawei Mate 20 Pro и искаш да сменяш Мейта аз предлагам Xiaomi mi 9t pro( redmi k 20 pro). А и няма да си много на загуба ако не ти допадне.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#50

Мислех си за него доста време...чудех се доста докато едни авери ми казаха не го вземай...имали много бъгове...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)