Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Липса на вибрация при някои нотификации на s20 plus
#1

Здравейте от скоро имам S20 Plus и забелязвам че при някои от приложенията нямам вибрация на нотификациите. Издава само звук без вибрация. Също и освтлението по ръба на дисплея работи само на 1 или 2 приложения. Рових по настроиките всички известия са включени  не са в спящ режим но само издават звук няколко умат и вибрация но повечето нямат, а освтлението по ръба на екрана работи само на 1 или 2 приложения и то само когато телефона е отключен. Някой ако знае на какво се дължи и как да се оправи ще съм му много благодарен Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Задържаш иконата на съответното приложение, което няма вибрация, избираш App Info, после в показаните опции отиваш на Известия и от там включваш вибрацията. 
Що се отнася до edge lighting-а, там винаги положението е било тука има-тука няма.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

И това го гледах не става всички опции са включени а и не намирам опция за вибрация
Цитирай
#4

Не може да не става. Просто не намираш вибрациите. Кажи примерно приложение, за да те опътим към нея... Давам ти пример с вайбър, от там мисля ще се ориентираш и за останалите. Задържаш върху него, отиваш на "инфо. приложение", след това на "Известие" и от там си избираш на какво искаш да имаш вибрация, например на "съобщения", цъкаш върху него и вътре търсиш "вибрация"
За крайния екран, отиваш на него-》крайна светкавица-》избор на приложение и от там избираш, кои да са с такова известие. По дефолт са включени само няколко.[Изображение: 9f98398847eed5834af223cc8ad928a1.jpg]

[Изображение: 72de6ced7c4b1801a1fd43560e435702.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на any9 за това мнение:
  • OGIER, oxuboxu
Цитирай
#5

Благодаря оправих вибрацията колкото до крайната светкавица всички приложения са включени но явно както каза колегата в по горния отговор нещата са тука има тука няма на няколко се появява но на по-голямата част не
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)