Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei p40 lite / Samsung Galaxy A 51 /Xiaomi redmi note 8 pro
#1

Здравейте! Телефонът ще е от оператор и ми се иска да е в този ценови клас.  Първоначално се насочих към Huawei, защото в момента съм с р10, но се колебая заради липсата на gms. Телефонът ще се ползва за приложения като Фейсбук Instagram, не за много натоварващи като игри.  Имала съм iPhone и Samsung и при тях не ми харесва селфи камерата, затова е и колебанието ми относно Samsung. От Xiaomi нямам никаква никакви впечатления, но познати ми го препоръчват- сходни като цена са и mi a3 и Redmi Note 8Т. Благодарна съм за  всякакви насоки, тъй като отдавна не съм си купувала телефон и не  следя новостите.
Цитирай
Аксесоари
#2

Щом ти е важна селфи камерата,ползвала си самсунг но явно средния клас.На новите модели S10 например селфи камерата и добра.Разгледай този сайт за насока относно селфи камерата https://www.dxomark.com/.За айфоните мисля също от 10 салфи камерата е добра.Най добре подбери си модел според парите и параметрите и го виж на живо в магазин
Цитирай
#3

Най-добре виж при оператора и тествай,който ти хареса взимаш

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#4

За Шайоми Mi A3 мога да кажа ,че има  добра селфи камера за цената си, сензора е  32мп. на Самсунг който се използва в доста  по-скъпи телефони като Хуауей Nova 5T и Самсунг Note 10 lite. Основната камера е снабдена със сензор на Сони IMX586 48мп. и прави хубави  12мп. снимки особено ако се инсталира Гугъл камера. Дисплея е хубав Самсунг amoled ,макар и с по-ниска резолюция,но повечето хора не откриват разлика.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай
#5

Операторът ви не предлага ли Нова 5Т?

Жена ми има служебен А51. Камерите не са нищо особено според моите разбирания, но да кажем, че са ОК. Звукът от говорителите също е посредствен, но пък дисплеят е много добър. Батерията също се държи прилично.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#6

Предлагат нова 5т, но на почти двойна цена / в момента е в комплект с Huawei band 4/в сравнение с p40 lite. Иначе покрай поправката на сегашния ми телефон, от Huawei също ми препоръчаха нова 5т, основно заради камерата. Ще отида да ги разгледам, включително и нова 5т. В този ценови диапазон е и Samsung A 71, а за него отзивите са доста по - добри от А 51.
Цитирай
#7

Note 8T ще е предостатъчен за чат и хубави селфи снимки. Предната камера е с нелоша бленда и прави доста приятни снимки.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#8

P40 серията я отпиши, с липсващите гугълски услуги. Между другите два, бих избрал Самсунга, но ако ориентираш ценови диапазон ще е по-хубаво.
Цитирай
#9

(2020-06-13, 18:19:59)Elizabeth написа:  Здравейте! Телефонът ще е от оператор и ми се иска да е в този ценови клас.  Първоначално се насочих към Huawei, защото в момента съм с р10, но се колебая заради липсата на gms. Телефонът ще се ползва за приложения като Фейсбук Instagram, не за много натоварващи като игри.  Имала съм iPhone и Samsung и при тях не ми харесва селфи камерата, затова е и колебанието ми относно Samsung. От Xiaomi нямам никаква никакви впечатления, но познати ми го препоръчват- сходни като цена са и mi a3 и Redmi Note 8Т. Благодарна съм за  всякакви насоки, тъй като отдавна не съм си купувала телефон и не  следя новостите.
По въпроса със селфи камерата погледне темата https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99605
Цитирай
#10

Ако търсиш нов ,Lg -то,макар аз никога не бих го взел,по-скоро ще е Мейт 20 про,тъй като ги знам.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)