Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 8 или Xiaomi Mi 10?
#1

Здравейте, предстои ми смяна на телефона ми, който към момента е Huawei P20. Спряла съм се на два модела OnePlus 8 и Xiaomi Mi 10. Отказах се от Samsung Galaxy S20 Plus, тъй като тук прочетох за доста проблеми, свързани с него. Xiaomi го видях на живо и доста се разочаровах от дизайна и дисплея. За OnePlus 8 пък прочетох, че давал проблеми при разговор. Моля за съвет кой модел да избера? Може да ми предложите и някой друг такъв в рамките на бюджет от 1700 лв. Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

OnePlus 8 - ако държиш на по-стоков Android и дълга поддръжка.

 
Цитирай
#3

Ако четеш тук, най-много да останеш с впечатлението, че Хуауей са божествена марка, ама буквално, а Самсунг ги е направил дяволът.

Конкретно на питането ти: на характеристики, Шайоми отново предлага повече, но за тази сума пари, аз също бих заложил на OnePlus заради поддръжката и защото не всичко е само до хардуерните параметри, колкото и те да са от огромно значение. Сещам се за случая, в който OnePlus 7 мисля, нямаше Widevine L1, a L3 и хората се оплакваха масово, че не могат да гледат високо качество на платформите (Netflix и прочее). Пуснаха им ъпдейт. По същото време, Покофон имаше същия проблем, както примерно и Mi8, който беше по-нов, по-скъп и по-хубав модел. Е, за Покофон пуснаха ъпдейт, явно защото много *ангаляк си го е накупил (нали и за тях беше правен основно), а собствениците на Mi8 видяха *ур - тотално неглижиране и мълчание от страна Шайоми. Те така си правят, връзката им с потребителите и вслушването в тях е под всякаква критика.
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • martoo, milss
Цитирай
#4

Благодаря! Ще заложа на OnePlus 8.
Цитирай
#5

Че ти за тия пари може да вземеш направо OnePlus 8 Pro, поне няма да има компромиси като малкия, защото той има много спрямо големия.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#6

В OnePlus 8 Pro ме притеснява размерът, тъй като съм момиче и ръцете ми са по-малки (не знам дали ще ми е удобен).
Цитирай
#7

(2020-06-15, 17:06:05)mora написа:  Благодаря! Ще заложа на OnePlus 8.
Добър избор!
Цитирай
#8

(2020-06-15, 14:49:20)mora написа:  Здравейте, предстои ми смяна на телефона ми, който към момента е Huawei P20. Спряла съм се на два модела OnePlus 8 и Xiaomi Mi 10. Отказах се от Samsung Galaxy S20 Plus, тъй като тук прочетох за доста проблеми, свързани с него. Xiaomi го видях на живо и доста се разочаровах от дизайна и дисплея. За OnePlus 8 пък прочетох, че давал проблеми при разговор. Моля за съвет кой модел да избера? Може да ми предложите и някой друг такъв в рамките на бюджет от 1700 лв. Благодаря!
Ако случайно се спреш на Huawei P40 pro. Няма какво да го хваля. ?
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99584
[-] 2 потребители изказват благодарност на 1124 за това мнение:
  • Bavarche, DoryanY
Цитирай
#9

Мдаа
One + или Хуавей в момента са оптимален избор. Ама камерата на Хуавей направо чупи бариери. И през седмица идват ъпдейти с нови функции и още оптимизиране на фокуса, нощните снимки и каквото там са се сетили.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)