Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хуавей №1 по световни продажби за април 2020г. !

(2020-06-23, 21:49:46)vargala81 написа:  Олед панелите са по-евтини от всякога, защото вече има конкуренция. Не са само Самсунг производителите, има поне 3 такива. Така, че това не е причината. Олед телевизорите до скоро само LG произвеждаха такива панели за тях. След като се включиха и Бое, а може би вече и Самсунг (не съм запознат), цените и на тях ще паднат.
Разбирасе, че ще паднат,но ще излезе друго,което отново ще изстреля цената. Така е било винаги.
Така ще паднат цените след 6 месеца и на сегашните флагмани.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
Аксесоари

(2020-06-23, 21:25:12)Spellbound91 написа:  Продавад се разбира се. OLED телевизори!
Какво ми показваш цени на LCDта,технология на 100 години? Много ясно,че са евтини. Я,виж как стоят цените при актуалните към този момент 4K OLED телевизори(8К не коментираме) и говори пак за цените...
За 800лв можеш да си вземеш 55" 4к LED, но OLED в същия магазин,който цитираш започва от 3 бона. Разликата хич не е двойна,че и отгоре.

Цитирал си ме, но трябва да си направиш и труда да прочетеш какво е написано за да не се излагаш.
Продават се 32" и 40" телевизори, но къде си видял в днешно време 1500 - 2000 лв. за телевизор с такъв размер, бил даже и с OLED панел?
Специално за теб ще обясня защо показвам цени на технологии "на 100 години", защото явно само ти не си разбрал.
Пак ще дадеш 2000 лв. за телевизор, НО ще е с по голям размер, по добър панел, че може и Андроид да има. Развива се технологията, но цените са близки с тези в миналото. 
GSM-технологиите също се развиват, но за същите пари (1100 лв.) не можеш да си вземеш телефон от същата марка и модел. Note 10+ е почти двойно по скъп от Note 2.
8К телевизорите е добре, че не ги коментираш, защото трябваше да намесваме згъваемите изгъзици на Huawei и Samsung - 4000лв. - 5000лв.

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • borandi, martoo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)