Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Facebook messenger не запазва настройките за известия S10+
#1

От няколко седмици Facebook Messenger забравя настройката която съм задал за известията му. Тъй като в настройките на приложението няма опция за без звук+вибрация, досега винаги съм влизал в настройките на телефона и от там нагласям известията на приложението да са в тих режим + вибрация, сега обаче тази настройка винаги се връща към звука, зададен от приложението. Инсталирал съм последната актуализация на телефона, преинсталирах Messenger и му изтрих cache данните, но нищо не помага. Как мога да го настроя по начина по който искам?
Цитирай
Аксесоари
#2

Тук като влезеш можеш да си поиграеш, можеш в самото sound като влезеш да избереш звук, да избереш silent, например, ако горната опция silent не иска да сработва.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#3

(2020-06-16, 13:29:11)Sv3TL10 написа:  Тук като влезеш можеш да си поиграеш, можеш в самото sound като влезеш да избереш звук, да избереш silent, например, ако горната опция silent не иска да сработва.
Точно за тази опция говорех, влизам в sound и избирам или silent, или default notification sound - който съм избрал да е silent, и настройката не се запазва. Веднага след като изляза от настройките и като получа известие то е със звук.
Цитирай
#4

Съжалявам, че не бях полезен, нямам идея, при мен всичко си стои както е зададено.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)