Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон 600-800 лв.
#26

@pocko би ли дал малко по подробна информация за ползването, и съответно какъв СОТ си постигнал за Х време с двата апарата. Би било полезно за други колеги, които пък може да им допадне повече LG-то, но да се стреснат от слабият живот на батерията, от така представената информация.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • Nikola.Kolew, pocko
Цитирай
Аксесоари
#27

Е нормално, P30 Pro има доста по-голяма батерия. Но пък е с 300 лв. по- скъп. и не се вписва в заглавието на темата. И при двата получаваш това, за което плащаш.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#28

Аз ги поторммозох доста. Свалих си всички deezer плейлисти локално - 10GB, това смъкна 8-10% от батериите. 1 час конф разговор със светнат дисплей и скрийн шеринг, 2 часа навигация със светнат дисплей + 2 часа подкаст през bt. Доста снимки правих през деня и вечерта, за да добия представа как снимат. Към 40 мин разговори и YouTube - 1 час.

Това ми е използването за всяко устройство, като се стремях да ги балансирам максимално.
СоТ-а им дойде 5:30ч. +/-15 мин.


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

(2020-06-20, 13:38:55)vargala81 написа:  Е нормално, P30 Pro има доста по-голяма батерия. Но пък е с 300 лв. по- скъп. и не се вписва в заглавието на темата. И при двата получаваш това, за което плащаш.
от OLX на няколко месеца се вписва идялно Smile

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на pocko за това мнение:
  • DoryanY, gurcayy, vargala81
Цитирай
#29

Супер, благодаря! Тъй като рядко някой ползва два апарата паралелно с цел избор на единия мисля, че инфото е актуално и полезно да се ползва като база за сравнение. Както и предполагах си ги ползвал на макс, което още повече допринася всеки да си прецени спрямо личното ползване. Един доста добър резултат предвид тормоза на който си ги подложил. А и точно затова ми беше молбата, защото сега се вижда, че ЛГ-то макар да изкарал по-малко не означава, че има слаб живот на батерията.
Между другото, честита нова придобивка!
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • pocko, vargala81
Цитирай
#30

Благодаря! Близък приятел има заложна къща и така се случи, че имаше налични и двата телефона използвани буквално няколко дни. Със сигурност и двата са добри и бих могъл да изкарам деня и с двата. Също така LGто сякаш малко изостана защото не успях да му подкарам volte и минаваше на 3G при всеки разговор, но и батерийката му е по-малка.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на pocko за това мнение:
  • vargala81
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)