Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте,
Какъв update трябва да направя, за да мога да свържа телефона с Mi PC Suite[Изображение: bae3d45843a416c8c82ee60fa63f572e.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

никакъв. Английската версия се поддържаше само до андроид 6.
Или сваляш китайската, или кажи какво искаш да правиш, за да видим дали изобщо имаш нужда от PC Suite
Цитирай
#3

(2020-06-18, 07:09:44)suffer написа:  никакъв. Английската версия се поддържаше само до андроид 6.
Или сваляш китайската, или кажи какво искаш да правиш, за да видим дали изобщо имаш нужда от PC Suite
За сега нищо. Като цяло исках да тествам.
Преди си закачах старият телефон и си прехвърлях снимки, видео и т.н и си създсвах бекъп+дата на приложенията и след фабрични си връщах част от приложенията .
До колкото видях това май мога да го правя от тук (качено е като снимка), само не видях как може да се възстанови после.[Изображение: c26b4704686433249ed5e8f41cee9d2c.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

сега има mi drop (https://play.google.com/store/apps/detai...drop&hl=en)
Слагаш го на стария телефон и си правят мрежа между тях си и се прехвърля всичко без да се занимаваш с компютри

Офлайн бекъпа също е вариант. Намира се в папка miui/backup
Цитирай
#5

(2020-06-18, 09:07:08)suffer написа:  сега има mi drop (https://play.google.com/store/apps/detai...drop&hl=en)
Слагаш го на стария телефон и си правят мрежа между тях си и се прехвърля всичко без да се занимаваш с компютри

Офлайн бекъпа също е вариант. Намира се в папка miui/backup

Не не...
Не ми трябва мрежа между двата. Трябва ми примерно backup на приложенията и данните, смс, номера и др... И след фабрични настройки, да си възстановя данните.
Добре, а като се направи офлайн backup в дадената папка, после трябва да се метне на PC преподам заради фабрични и изтриване на данни. Как се прави restore ?

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

резервното копие прави копие на избрани от теб настройки и приложения - настройки на телефона,wifi мрежи и пароли, смс, разговори, контакти, бележки,настройка на камерата, начален екран. В някои случаи на избрани приложения не може да направи копие, респективно данните към него. Снимките не се включват. След като направиш копие можеш да го преместиш от споменатата папка в картата с памет. След като започнеш да правиш копие и някое приложение не може да се архивира излиза съобщение и ти казва "някои приложения не могат да бъдат .."
[-] 1 потребител изказва благодарност на k-2 за това мнение:
  • blood_of_king
Цитирай
#7

Аз съм задал да прави този бекъп в картата памет. Не го местя в компютър, но предполагам няма да е проблем да се копира цялата папка на бекъпа.[Изображение: 1b1d43f638d4db99b6734ea1e717e899.jpg][Изображение: a15dfb67590cc801fb5aae0f5e9cbaad.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Е да става и в карта памет, разбира се.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

На този телефон не мога да намеря менюто, където се задаваше да прави бекъпа в sd картата. На 4х беше другояче мисля.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)