Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Как да инсталирате GCAM (UltraCVM 5.0) на всеки телефон
#1

[Изображение: ultra-cvm-psds-800x445.jpg]
Цитат:Google залагат на различен път от повечето производители на смартфони, вместо да залагат на хардуер и много мегапиксели, тук се залага на софтуера...



 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 4 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • cinizam, ronnie72, totto, vargala81
Цитирай
Аксесоари
#2

За Huawei P30-Kirin 980 не работи,затваря се приложението.За него има една версия която работи GCam_5.1.018.17
Цитирай
#3

5.1 е супер Стара версия Smile За Кирин не работи gcam, защото тя е свързана със Снапдрагон Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#4

(2020-06-18, 13:37:59)Boby13 написа:  5.1 е супер Стара версия  Smile За Кирин не работи gcam, защото тя е свързана със Снапдрагон  Smile
Да,но само тази е модифицирана е за Кирин,пробвах я но не намирам никаква разлика от стоковата.Иначе тези за Снапдраган са супер,преди съм пробвал.
Цитирай
#5

На Samsung Galaxy S10 не работи .
Цитирай
#6

Пробвах на Mi8. Клипове прави, но снимките излизат целите черни.
Camera2API си е ок, но модът не работи както трябва.

Siemens C25>Nokia 3310>Nokia 6230i>Nokia 8310>Samsung E800>Sony Ericsson G700>Iphone 3G>Samsung Galaxy S4>Lumia 630>LG G4>Samsung Galaxy A5>Xiaomi Mi A1>Xiaomi Mi 8>Poco F2 PRO


Цитирай
#7

На s10e работи, но не намирам разлика със стоковото приложение.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#8

(2020-06-19, 11:19:23)MapTo_D написа:  На s10e работи, но не намирам разлика със стоковото приложение.
Работи защото е за САЩ и с SD855 Big Grin
Аз не съм пробвал специално тази версия, но имам инсталирана версия 7.3, порт за G8s и определено при селфитата се справя по-добре. Но пък при нормални условия или макро снимки е по-зле.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#9

Гугълската камера напоследък е по-добра най-вече при нощни снимки. В останалите условия клони към кантар. Но в това няма нищо лошо.
Цитирай
#10

Пробвах на J6+, макар че е с драконче не се инсталира дори. Big Grin На G6-цата си имам GCam отпреди и съм страшно доволен, но може да тествам и тази програмка.
Цитирай
#11

На Mi9 SE веднага се затваря след като се отвори, ако бъда достатъчно бърз мога да дам на дясно и да избера другите модове, единствения работещ е Панорама и снимките стават хубави.

Прехвърля ли на друг режим веднага краш.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#12

На Ноут 10+ с Ексинос не бачка... Не че се надявах де...

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Mi MIX2 - работи добре. Няма проблеми с използването на софтуера. Тия дни ще направя тест с нощните снимки, че ще се качвам високо заради телескопа...

   
[-] 1 потребител изказва благодарност на cinizam за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#14

За ексиносите търсете zgcam. Пробвах я на Ноут 9 наскоро, но никога не могат да докарат качеството на версиите, които са за драконите.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#15

Линка в блога май наистина не работи! Зарежда ми същата страница.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

Благодаря за инфото. Имах доста проблеми с другите модификации, докато намеря такава, която да функционира що-годе нормално. 

На стария Oneplus 3 с Андроид 10 работи без сериозни засечки. Няма нужда от config файл, почти всички функции работят без допълнителни настройки. Малко е бавничка на моето устройство, но пък работи без други разправии вече почти седмица.

Последният мод на Arnova за 7.3 работи малко по-бързо и малко по-стабилно, но изисква конфигурационен файл.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)