Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung A71 слаб мрежов и WiFi обхват!
#1

Здравейте, 2 седмици тестове на А71 и резултата е отчайващ!!!Изключотрлно слаб обхват, извън градовете едвам стига 2 черти на обхват, а 4g само в градовете. Също и обхвата на WiFi е доста по малък. Всичко това съдя по предишните ми телефони в едни и същи локации и условия.
В момен телефона е върнат в сервиз на виваком.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-06-18, 21:50:34)didotzr написа:  Здравейте, 2 седмици тестове на А71 и резултата е отчайващ!!!Изключотрлно слаб обхват, извън градовете едвам стига 2 черти на обхват, а 4g само в градовете. Също и обхвата на WiFi е доста по малък. Всичко това съдя по предишните ми телефони в едни и същи локации и условия.
В момен телефона е върнат в сервиз на виваком.
Колега имам го от 2 седмици никакъв проблем с обхвата и ви-фи.

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#3

Силно се надявам да е проблема само в моя телефон и това да не е фабричен дефект.
Цитирай
#4

Телефона вече е със сервизно сменена платка и продължава да нямаа обхват.
Цитирай
#5

(2020-06-27, 16:10:19)didotzr написа:  Телефона вече е със сервизно сменена платка и продължава да нямаа обхват.
Заради обхвата платката ли са сменили?
Цитирай
#6

(2020-06-27, 16:10:19)didotzr написа:  Телефона вече е със сервизно сменена платка и продължава да нямаа обхват.
КОфти колега сега пробвах пак 3-4 чертички вифи през 3 стени вкъщи, и 2-3 черти 4г+извън Пловдив

Samsung S23 Ultra 
Цитирай
#7

Имам преки наблюдения от а40 и а50 там също на места с по слаб мрежов сигнал има проблем с обхвата. Ако искаш добър обхват разгледай моделите на хуавей, освен това и gps-a им е добър ако ползваш навигация офлайн
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)