Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, имам Galaxy s7 с Android 8.0 , и искам да ползвам GCam. Някой може ли да сподели точния apk, тъй като засега случвам на неработещи(приложението спира при старта още). Най-много успех имаше с една от версиите, при която можех да вляза в приложението и да виждам картина само в панорамен режим, но без да може да снима. Има ли нещо при конфигурирането което трябва да се направи? Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не се мъчи. Бях преди година и нещо с S7 и сложих GCam , на голяма разлика в качеството на снимките не видях и я махнах. Видеото даже е по-зле.
[-] 1 потребител изказва благодарност на BisVal за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#3

(2020-06-19, 13:46:01)yasengeorgiev написа:  Здравейте, имам Galaxy s7 с Android 8.0 , и искам да ползвам GCam. Някой може ли да сподели точния apk, тъй като засега случвам на неработещи(приложението спира при старта още). Най-много успех имаше с една от версиите, при която можех да вляза в приложението и да виждам картина само в панорамен режим, но без да може да снима. Има ли нещо при конфигурирането което трябва да се направи? Благодаря предварително.
Тествай портната версия GCam Ultra CVM Mod, може и да тръгне. Линк за сваляне - Цък

 
Цитирай
#4

Tук има няколко работещи версии https://www.reddit.com/r/GalaxyS7/commen...am_for_s7/

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)