Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Невъзможност за инсталиране на Google Play Store
#1

Здравейте 
От около седмица съм собственик на Huawei P40 Lite. Опитвам се от няколко дни да си инсталирам Google Play Store, но засега е безуспешно. Стигам до стъпката с влизане в профила в Google и там не мога да продължа. Не ми дава да си влезна в профила с коректно въведени от мен данни. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем? Вече сериозно обмислям да се отърва от него поради този вече (не) малък проблем.
Цитирай
Аксесоари
#2

Погледни в тази тема, дано помогне -  Имам проблем

 
Цитирай
#3

Искаш да инсталираш GMS, нали ? Само Маркета без това не може Smile
https://youtu.be/Aed_y89L1G0
Цитирай
#4

Пробвал съм и двата метода който изпратихте. Всичко върви по план докато не се стигне до влизането в профила на Google след което излиза, че профила не е намерен или нещо от този род (пробвах с 2 профила който имам - никакъв резултат). При повторен опит резултата е същия. Вече изпробвах няколко файла от интернет, но при всеки нещата стигат до едно и също ниво след което не мога да продължа напред.  Bu Grater Angry
Цитирай
#5

Имаш ли 2на защита на профила ?
Това се пускаше някъде от акаунта.
Принципно и на п40про дава тази опция при вкарване на акаунт, но прехвърля към браузър и там си пишеш даните.
Там ли ти е точно проблема ?
Цитирай
#6

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=991712
Цитирай
#7

(2020-06-21, 13:49:27)bam написа:  Имаш ли 2на защита на профила ?
Това се пускаше някъде от акаунта.
Принципно и на п40про дава тази опция при вкарване на акаунт, но прехвърля към браузър и там си пишеш даните.
Там ли ти е точно проблема ?
Честно да ти кажа, не знам. Обаче бях чел, че при следващо въвеждане на данните се получава дори да има двойна защита (не съм сигурен дали съм го разбрал правилно).  Мен не ме прехвърля никъде, остава единствено опцията напред (долу вдясно) при което отново излиза същото съобщение за проблем с влизането в профила. Интересното е, че при всички опити стигам точно до влизане в Google профила и дотам приключват нещата (пробвах с всякакви методи - с флашка (с различни файлове за инсталация), с кабел (чрез HiSuite)).

(2020-06-21, 14:02:57)Boby13 написа:  https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=991712
На пръв поглед излежда като всички други инсталации. Стъпките са едни и същи. Евентуално ако файловете за инсталация са различни. Ще го пробвам все пак, но надали ще доведе до различен резултат.
Цитирай
#8

Виж това видео!
Изгледай го внимателно, има тънкости,които другите ръководства не показват. Мисля,че ще ти свърши работа. Следвай всичко внимателно,точно както е обяснено. Не съм го пробвал все още,но много хора са успяли да инсталират GMS успешно с това видео.
Успех![url=https://youtu.be/lYOU_YxrHhc][/url]

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на Spellbound91 за това мнение:
  • Monroe
Цитирай
#9

Самите руснаци в последните страници са обяснили как да се преодолее посоченият проблем Smile
Цитирай
#10

Здравейте,
Обмислям покупка на Mate 30 pro или P40 pro и ме интересува как стои въпросът с приложенията за мобилно банкиране. По принцип линковете, които пращат от банката, препращат към google play store и честно казано нямам идея дали тези приложения могат да се инсталират (официално разбира се) извън play store-a. Ще съм благодарен, ако някой с опит по въпроса сподели.

Благодаря предварително!
Цитирай
#11

От тука теглиш приложенията - https://apps.evozi.com/apk-downloader/

Отиваш в Google Play от браузър, харесваш си приложение, копирваш му линка (Трябва да изглежда нещо такова) https://play.google.com/store/apps/detai...bile&hl=bg

И го поставяш в сайта по горе и ги тегли директно от сървърите на Google

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • sunstrooper
Цитирай
#12

Част от приложенията на банките ги има в AppGallery Smile
Цитирай
#13

Точно банките, които ми трябват, ги няма в AppGallery за съжаление.
Май ще трябва да нося 2 телефона с мен.
Жалко, толкова се бях зарадвал, че google няма да ме шпионира повече, а т.нар. "социални мрежи" ги избягвам доколкото е възможно...за мобилното банкиране обаче не бях помислил.
Цитирай
#14

Еми изтегли си ги през тоя сайт

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#15

Мисля, че доста бързо се появяват нови приложения в AppGallery, и доста български Smile
Цитирай
#16

(2020-06-22, 16:57:54)sunstrooper написа:  Точно банките, които ми трябват, ги няма в AppGallery за съжаление.
Май ще трябва да нося 2 телефона с мен.
Жалко, толкова се бях зарадвал, че google няма да ме шпионира повече, а т.нар. "социални мрежи" ги избягвам доколкото е възможно...за мобилното банкиране обаче не бях помислил.


Помисли хубаво, ако си гугъл зависим не си заслужава да си вкарваш автогол ... хубав е телефона , но зависи къде живееш.
В бг няма много смисъл от Г приложенията и ще оцелееш, ако си навън където доста други се ползват е кофти ... направо обмислям да разкарам моя, че просто не си е работа
[-] 1 потребител изказва благодарност на bam за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#17

Абсолютно съгласен съм. Миналата година живях в Щатите известно време и без приложения просто не става. Засега обаче съм в България и реално освен банкирането нищо друго не ми трябва. То обаче ми трябва, а не знам дали точно тези приложения бих ги свалил през 3rd party сайт. Ако беше нещо игра ок, но с банкирането не ми се рискува.
Цитирай
#18

Специално за банковите приложения, поинтересувай се изрично дали работят. В Германия например болшинството не работят. Инсталират се и до там. Особено силно важи за безжичното разплащане. За мен това е фактор щото свикнах навсякъде да вадя телефона и да плащам

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#19

(2020-06-22, 20:49:39)jivkojj написа:  Специално за банковите приложения, поинтересувай се изрично дали работят. В Германия например болшинството не работят. Инсталират се и до там. Особено силно важи за безжичното разплащане. За мен това е фактор щото свикнах навсякъде да вадя телефона и да плащам

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
нямаш ли кеш, все едно нищо нямаш Smile аз обичам шума на пари и банково приложение ползвам само за проверка по наличност Smile бакшиш с карта не се дава Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 2 потребители изказват благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • Bavarche, Victormihov
Цитирай
#20

Кешът си отива... Удобството за онлайн плащания или плащания чрез телефона на ПОС е голямо за мен Smile
Цитирай
#21

Соколчев, прав си за кеша, ама много стана да броя преди да тръгна на някъде. Преди до 3 - ключове, портмоне, телефон, сега и маската, че стана няколко пъти я забравям. Тааа и аз кат маймуните - гледам да опростя нещата Wink

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#22

Офф
Маската и нея с приложение... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#23

(2020-06-22, 20:22:15)sunstrooper написа:  А не знам дали точно тези приложения бих ги свалил през 3rd party сайт. Ако беше нещо игра ок, но с банкирането не ми се рискува.

Взима ги директно от сървърите на Google

Даже си пише да провериш MD5 в сайта
MD5 го има и в Google play и като го теглиш от този сайт, една цифра/буква да е променена от тая на Google Play значи аппа е баран.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#24

(2020-06-22, 15:06:23)BGDropche написа:  От тука теглиш приложенията - https://apps.evozi.com/apk-downloader/

Отиваш в Google Play от браузър, харесваш си приложение, копирваш му линка (Трябва да изглежда нещо такова) https://play.google.com/store/apps/detai...bile&hl=bg

И го поставяш в сайта по горе и ги тегли директно от сървърите на Google

Това е много полезно, но понеже не дава генерирания линк за изтегляне, цъкам на QR код. Къде да намеря опцията за сканиране от Huawei P40 Pro, тъй като на моя Samsung директно от камерата ми изкара линка на приложението, но про Huawei-a не реагира ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)