Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запазване на мобилен интернет
#1

Здравейте, въпроса ми сигурно ще е малко странен, но искам да попитам има ли такова нещо да мога да ползвам интернета на лаптопа ми ? Не става дума за споделяне на интернет от лаптопа чрез Wifi, а например да оставя лаптопа включен вкъщи и аз да съм някъде на 100-150км и да мога да ползвам интернета от вкъщи на телефона си, защото MB ми свършват бързо и след това много бавно зарежда каквото и да е.
Цитирай
Аксесоари
#2

??? Не,не човек.Как го измисли това?

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#3

Big Grin щеше да е добре ама...
Цитирай
#4

Добре, мерси ми измислих, защото ми се иска да има нещо такова хаха Big Grin
Цитирай
#5

Срещал съм в интирнет такива устройства,но не знам колко работа вършат.Ето една самоделка https://www.youtube.com/watch?v=s-MKhffu...dex=8&t=0s
и това https://iskamgps.com/article/2432/%D0%A1...t-SM-N5000
Цитирай
#6

Пробвах с VPN да видя дали може да се получи нещо, но нестана Big Grin
Цитирай
#7

Доста оптимистично, по-добре виж за разни карти само с интернет, които вървят с "бисквитка" имам такава от Vivacom и върши чудесна работа.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






Цитирай
#8

(2020-06-24, 13:31:28)kako написа:  Пробвах с VPN да видя дали може да се получи нещо, но нестана Big Grin

Как и какво си опитал чрез VPN ,че ми стана интересно !? Нали трябва да има интернет връзка,като няма какво правим ,какво опитваме !?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

(2020-06-24, 13:16:44)kako написа:  Добре, мерси ми измислих, защото ми се иска да има нещо такова хаха Big Grin

И на мен ми се иска да има кола ,която да върви без енергия ама няма ? Само не разбрах за бъзик ли беше това питане или просто нямаше нищо за правене ?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Смени си плана и не слушай музика през YouTube когато си на мобилни данни Smile

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#10

Ако някой измисли такова нещо, ще стане милионер за отрицателно време.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#11

Вземи си квантов мрежов адаптер !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)