Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръка за нов телефон
#1

Привет! 
Интересувам се да си закупя нов телефон, но тъй като не мога да твърдя, че съм голям разбирач, се обръщам към вас! Телефонът ще се използва главно за снимане и гейминг, следователно на първо място за мен по важност е хубавата камера, а след това издръжлива батерия, хубав дисплей, бърз процесор.. От финансова гледна точка нямам претенции. Благодаря за отделеното време и очаквам вашите предложения!  Angel
Цитирай
Аксесоари
#2

Samsung Galaxy S20 Ultra най-доброто от Android, после OnePlus 8 Pro, който е по-евтин, но и характеристиките не са като на Samsung, поне някои от тях, бонуса му е процесора.
Виж и iPhone 11 Pro Max ако се интересуваш от Apple.
Huawei P40 Pro и той става, но няма Google Play, въпреки че може да се инсталира, но пък няма да идват известията навреме.
Xiaomi Mi Note 10 също е вариант, той е най-евтин от тези, но и няма някои от екстрите на другите.
Вариант е да видиш и Samsung Galaxy Note 10+, той е с по-стари характеристики, но пък няма проблеми, както и цената му е паднала.
Като цяло всеки от тези телефони ще ти свърши работа.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#3

От мен Xiaomi Mi 10-10PRO или миналогодишния Huewei P30Pro,добра камера,батерия и бръз процесор
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#4

Добра идея е, щом камерата е приоритет, да се изгледат сравнителни ревюта между тези на настоящите флагмани, защото нещата никак не са равнопоставени, предвид, че се ръсиш една камара пари... За игри, също се интересуваш кой би те вкарал в режим на понижаване процесорната честота и оттам убиване на кефа. Иначе навсякъде, щом си плащач ще ти вземат паричките и ще те накарат да се чувстваш Господин за един ден. Успех в избора!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#5

(2020-06-25, 15:59:13)DoryanY написа:  От мен Xiaomi Mi 10-10PRO или миналогодишния Huewei P30Pro,добра камера,батерия и бръз процесор

Споделям мнението на колегата. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#6

Много благодаря за отговорите! Обезателно ще разгледам споменатите телефони, но ако има още мнения, ще се радвам да чуя ^^
Цитирай
#7

Препоръчвам Xiaomi Mi Note 10 или OnePlus 8 Pro.

 
Цитирай
#8

Ако играеш много и игрите са тежки, бягай далеч от Ексинос на Самсунга.Не само че прегряват и мощността пад с мнoго, но и батерията ще ти яде по-бързо. Вземи нещо със Snapdragon 850,855,865 или Kirin 980,990.Ако ще е Самсунг потърси със Snapdragon.
[-] 2 потребители изказват благодарност на 1124 за това мнение:
  • Bavarche, DoryanY
Цитирай
#9

Мисля, че най-подходящ за теб е Xiaomi Black Shark 3.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#10

Да и аз да потвърдя - бегай от Ексинос ако ще играеш повече. Ужасно поведение имат след 20тина минути натоварване. Кирин на Хуавей и Снапдрагон 855 и нагоре са стабилни и се справят отлично.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • alexbg67, DoryanY
Цитирай
#11

Най-добрите андроид телефони са One Plus 8 pro и Samsung Galaxy S20 ultra. При втория обаче са се поизложили малко с камерите тая година, както и процесорът е по-слаб и хабящ батерията. Лично аз бих избрал One Plus 8 pro поради по-добрия процесор, по-изчистения софтуер и по-бързата софтуерна поддръжка.
Извън андроид средата iphone 11 pro/pro max са добър избор заради камерата и животът на батерията.
Цитирай
#12

Кой модел на Samsung имате впечетление че прегрява при тежки игри?От време на време сина ми играе от моя телефон на Fortnight и проблем не виждам.Верно вдига температура но нищо фрапиращо.2-3 часа са играли с приятел,единия с playstation-а другия с телефона.Ядове няма.По темата,виж Sony xperia 1 mark ll.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)