Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата на редми ноут 8 про не записва снимка
#1

Здравейте, днес телефона заби когато снимах и го рестартирах.
След рестарт ими при опит след като снимам да запише снимката в галерия ми излиза това 
https://prikachi.net/image/YXf06
Цитирай
Аксесоари
#2

Изтрий данните и кеша на самото приложение и пробвай пак
Цитирай
#3

(2020-06-26, 16:43:53)NikolayBUL написа:  Изтрий данните и кеша на самото приложение и пробвай пак
Здравей колега, не става, опитах да нулирам настройките и през приложението на ? и пак не става , единственият начин за който се сещам е възстановяване на заводски настройки.
Цитирай
#4

Здравейте, ако снимките отиват в sd картата, пробвайте да я форматирате. Може и да се настрои да отиват на другото място, различно от това на което отиват сега. Така ще се разбере къде е проблема

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на truewarrior22 за това мнение:
  • plamen3333
Цитирай
#5

Ако снимките се съхраняват на SD карта,може да има някаква грешка,най добре я демонтирай.Изключи телефона и я извади.Провери я за грешки на лаптопа,не бързай да форматираш защото ще изтрие всичко на нея,пробвай без карта.Ако сега съхранява снимките,значи проблема е в картата.Форматирай в краен случай.Изчисти кеша на албум където са снимките
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • milenvn, plamen3333
Цитирай
#6

Намерих проблема в SD card е!
Сега си свалям информацията и ще я форматирам.
Цитирай
#7

Здравейте камерата ми замъглява снимките след снимане. Къде може да е проблемa

https://prikachi.net/image/KtmkJ
Цитирай
#8

Всички снимки или само някои. Възможни причини много, но най-вероятно зацапан сензор или незастопорена камера по време на снимка. Режимите също имат значение.
Цитирай
#9

Селфи камерата има само леко отстрани иначе всички други на основните са така
Цитирай
#10

Възможно ли е да е изтърван. Може да се налиожи да се отвори за донаместване на сензорите. Ако е гаранционен знаете процедурата. Не ми се струва да е софтуерен проблема.
Цитирай
#11

Самата микро сд карта отказа запис и форматиране по всички начини. Купих си нова и се оправи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)