Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не се зарежда бързо?
#1

Здравейте не знам защо но вече не ми се зарежда бързо батерията, пише само charging а не fast charging?
Отметките са си активирани за бързи зареждане!
Разликата е че сега се зарежда цялата батерия за около 120 минути и преди беше с около 30 минути по-бързо!
Не знам това от батерията или зарядното може да е? Пробвах и с друг USB кабел и е същото, гаранцията дали се покрива ако е проблема в адаптера?
Цитирай
Аксесоари
#2

Почисти буксата на телефона с една кърфица, събира боклук и за това не се зарежда, поне при мен беше така.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2020-06-27, 15:42:46)georgi.panev.92 написа:  Почисти буксата на телефона с една кърфица, събира боклук и за това не се зарежда, поне при мен беше така.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
+1

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#4

Почистих буквата и същата работа пак не се разрежда бързо!
Цитирай
#5

(2020-06-28, 09:00:45)zaho_cool написа:  Почистих буквата и същата работа пак не се разрежда бързо!
Пробвай с друг кабел и адаптер, можеш дори да я измиеш буксата... Понякога помага само да махнеш чавката на бързото зареждане, да сложиш да се зарежда, да спреш, отново да сложиш чавката и да заедиш.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#6

След почистване имаше бързо зареждано но на следващото зареждане отново е страндарно зареждане!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)