Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прегряване
#1

Някой имали наблюдения телефона при топло време и директно изложен на слънчева светлина дали почва да спира всички неща от прегряване. Нито иска да се зарежда нито нещо да работи докато не се охлади. Отделно този проблем няма ли да се реши най сетне ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на SmasHinG за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

И кой е този , който ще си остави телефона на пряка светлина и ще чака да се опече ?
Освен ако е платен тест.
Цитирай
#3

Всеки телефон не зависимо от марката,изложен на пряка слънчева светлина ще прегрее.Става най често ако е поставен на стъклото или таблото на колата за навигация,хем навигацията го загрява допълнително.На един приятел Doodge телефон, дисплея му по черна,забравил го на таблото в кабината на багера,но като се охлади се оправи
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Не е нормално според мен. LG G3 грееше като печка, температурата на процесора достигаше до над 80 градуса. В кола без климатик е спирал единствено видео запис. Навигацията никога не ми е спирала. Всичките ми телефони са стояли закачени на слънце в черна чантичка и като ги извадя направо парят, но никога не са имали проблем. Е, само не съм пробвал да ги зареждам по това време, вероятно нямаше да се зареждат.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)