Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до 800лв
#26

(2020-07-10, 14:59:52)nowhere написа:  Да, това е нормално ползване. И има не един и два телефона, които изкарват 2 пълни дни по този начин.

Еха! Наистина съм изненадан, че съществува такова животно. Държа да подчертая, че НЕ се заяждам, но може ли да знам кое у-во му държи толкова батерията? Моят издържа, но един ден, за два не мога да си помисля с тия темпове. Smile При ползване на навигация сутрин и привечер по 1 час, със Spotify, през деня чатене, ползване на Instagram, тук-там някоя снимка, по средно 10 разговора по телефона, и ползване на Tapatalk по около час и нещо-два, апликация за пиене на вода (не се смейте, наистина забравям да пия вода Sad ) , един портфейл, за Revolut, Todoist и Google Sheets, телефона вечерта е на около 20-25% . Като слушалките са нон-стоп закачени към него също. Може и да изпускам нещо, но за това си ползвам основно телефона. Ако има у-во до 800лв. което да издържа на тоя зор по два дни без да се притесняваш, че ще "умре" преди обяд, силно го препоръчвам на автора на темата (който все още ми е доста интересно какво у-во си е купил).

ЕДИТ1: Хаха, докато напишеш преди да си попитал, и аз вече попитах. Big Grin Благодаря за отговора все пак. Относно Huawei - имах такъв 7 месеца като твоя (P30 Pro), но беше с 6GB RAM, 128GB памет. Телефона не издържаше толкова в никакъв случай. Пак караше един ден и заспиваше.

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
Цитирай
Аксесоари
#27

Ето примерно днес има 3 часа сот и 48% батерия, ползвал съм телефона само на мобилни данни. [Изображение: 0d2e0a25a2a30a91985ed47ba1d106a7.jpg]

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

За какво спорите като всеки си използва телефона различно,приложения,игри,настройки,включен дисплей,време на ползване,навигации.На един ще изкара деня спокойно,на друг може и да не изкара.Дори и един и същ модел да са,важно е в стенбай също да не пада батерията много.
Цитирай
#29

Би ама няма. Ако не ограничаваме процесите и яркостта и още гимнастики, както и го ползваме както каза bobby, няма.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#30

@bobbymarinovv @hazART има, има, Ми Ноут 10/Про няма как да не изкара 2 пълни дни. Освен, ако не го ползвате нон стоп, но си е 2 дни батерия отвсякъде. П30 Про също, не знам как Боби не е успявал. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#31

Всеки има различно ползване. Жената с Mi Note 10 изкарва 3 дни без да зарежда и SoT около 7-8 часа.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай
#32

Така е, но мислъта ми беше nowhere, че искаш ли, за един ден ще му падне батерията, колкото и процеси да ограничаваш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#33

Е, искаш ли ще му падне ест, ако е зорлем. Smile

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#34

Два дни спокойно изкарва.[Изображение: 97c2fecae278013dc0137b1c52af6412.jpg][Изображение: ffd804d839b155a1dc53d381b1debf67.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#35

За мен нормално ползване (така си ползвам телефоните последните 7-8 години) е 3G връзка (напълно достатъчно ми е, та не виждам смисъл от 4G), всичко, което не се ползвам стои изключено (wifi, gps, bluetooth, nfc), нотификациите са изключени, че ме дразнят, пестенето на батерията е включено. Иначе, говоря малко, чета новини и гледам youtube повечко, игри не играя и музика не слушам; снимам доста често. Настоящия телефон прави към 9 часа SoT, което да кажем, че е приемливо.
[-] 2 потребители изказват благодарност на imthedevil за това мнение:
  • anatol06, DoryanY
Цитирай
#36

Ти си като бъг в системата, някакъв странен изолиран случай. Добре, че го казваш, за да не обръщаме внимание на мненията ти относно батерия, СоТ занапред.
Цитирай
#37

(2020-07-12, 18:45:03)gurcayy написа:  Ти си като бъг в системата, някакъв странен изолиран случай. Добре, че го казваш, за да не обръщаме внимание на мненията ти относно батерия, СоТ занапред.
Нищо подобно. Много сме.
Цитирай
#38

И ползване на телефон на 3G, режим пестене на батерия, с изключено всичко, даже и нотификации и т.н. се води за нормално ползване? Имам колега, който няма мобилен нет и се хвали, че телефона му държи по 3 дни. Сигурно и това е нормално ползване.

Я се отбележете, тези които мислят така, за да ви запомня, че като тръгна да чета за нов телефон, да не се излъжа по мненията на някой от вас.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • esil2
Цитирай
#39

Ползването на личните вещи е индивидуално и няма как да налагате мнение кое е правилно, и кое не.
Под "нормално" е относително за всеки, затова в този раздел трябва да се внимава кое и четат много отзиви.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • imthedevil
Цитирай
#40

(2020-07-12, 18:58:51)gurcayy написа:  И ползване на телефон на 3G, режим пестене на батерия, с изключено всичко, даже и нотификации и т.н. се води за нормално ползване? Имам колега, който няма мобилен нет и се хвали, че телефона му държи по 3 дни. Сигурно и това е нормално ползване.

Я се отбележете, тези които мислят така, за да ви запомня, че като тръгна да чета за нов телефон, да не се излъжа по мненията на някой от вас.
Е чак изключени нотификации, мобилни данни и режим пестене на батерия - не. Просто ползвам 3g, защото пътувам и не навсякъде има 4g.
Цитирай
#41

Малко лирично допълнение - току що видях, че телефона поддържа и опция за автоматично (по график) on/off и мисля да го настроя да се изключва нощем. Тамън и батерия ще спестя.
Цитирай
#42

Пробвай и Ultra Power Saving. Тъкмо няма да получаваш нищо освен обаждане и ще изкараш седмицата с едно зареждане.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#43

Ето при моето ползване, колко ме изкарва, 4G е включено през деня, Wi Fi при ъпдейти и качване на снимки в гугъл GPS не го изключвам изобщо, блутут ползвам рядко. Не използвам пестене на батерия. Снимам по 10 тина снимки на ден, игри не играя. За мен минимума е 3 дена. Повече използвам лаптопа, за това колко екран ще направи не ме интересува, за 4 дена около 4 часа.                

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#44

Ти като изключваш телефона може и един месец да изкараш
Цитирай
#45

@DoryanY, просто много малко го ползваш, но колкото ти трябва - толкова. При повечко зор, ще изкара малко над 24 часа, което си е добре пак.

Каквото и да си говорим, смартфоните не са GSM-ите и няма скоро да започнат да изкарват по 4-5-6 дена ако се ползват като смартфони и то по-сериозно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)