Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Протектора на ултра, може ли да се махне
#1

С'ката се продава с фабрично поставен протектор на дисплея. Та, въпроса ми е, може ли да се премахне без да ми създаде главоболия

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз го махнах отдавна, щото трудно се почистваше. Не виждам защо да има проблем някакъв

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#3

Чоп чоп с нокътя и го махаш. Но защо?
Всички екрани получават микро драскотини, независимо с каква маймуна са защитени.
Цитирай
#4

(2020-06-29, 16:15:17)Vi70 написа:  Но защо?
Всички екрани получават микро драскотини, независимо с каква маймуна са защитени.
Моят се разлепи малко

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#5

Е да, ако тръгне да се разлепва по добре да се махне. Защото прашинките, които ще влезнат отдолу ще са по опасни от това да се ползва без него.
Цитирай
#6

(2020-06-29, 16:29:33)Vi70 написа:  Е да, ако тръгне да се разлепва по добре да се махне. Защото прашинките, които ще влезнат отдолу ще са по опасни от това да се ползва без него.
А трудно ли се премахва и след това, остават ли някакви следи

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Е колко да е трудно, леко го подхващаш с нокътя и го махаш. Не ти знам полът, но ако си жена и имаш маникюр, внимавай с лака да не направиш деруга. Протекторите не оставят никакви следи след махане.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#8

Въпросът на колегата предполагам е дали протекторът е част от самия дисплей, както при фолда, не, спокойно може да си го махнете. Макар че не виждам смисъл, освен ако не е започнал да се разлепя, сложен е перфектно и работи със сензора за пръстови отпечатъци, което при много от стъклените например не е така.
Цитирай
#9

Проблемът на оригиналните протектори от фолио е, че бързо се надират и след няколко месеца ползване стават неприятни на допир.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)