Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой флагман да избера?
#51

Кабела и мен ме съмнява да има как да прецака бактерията.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Аксесоари
#52

(2020-07-14, 21:46:54)nowhere написа:  бактерията.

[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • nowhere
#53

Стой си с 11 про-то, докато излезе 12-та серия.. Rolleyes

Pixel 8
iPhone 15 Pro
#54

След 1 месец колебания, чуденки, мислене, сравнения, буквално психясах вече все едно избирам жилище, а не телефон. Днес ми върви като по вода, изпадна ми хубава бройка Samsung Galaxy S20 Ultra и реших да предприема действие без много да му мисля. Все още не е отворен, но след малко го пускам и започвам да му изкарвам душата да видя какво може все пак. Много литература изчетох и сметнах, че за момента без да доплащам пари (не желая да наливам още повече пари в телефони и за това реших да не чакам новите Note 20, iPhone 12 и т.н) е може би най-добрата опция. Исках флагман който да е актуален малко повечко време, исках голям дисплей, да ми допада на дизайн и смятам, че това е моят правилен избор.
Ще съм активен в раздела на Samsung от тук на там (надявам се за добро) , тази тема можете да я заключите. Много съм благодарен за множеството мнения изказани от всички вас, малко не ви послушах Big Grin , но така усетих нещата. Още един път - мерси, бяхте много полезни и изчерпателни!

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
#55

Предчувствах го това, че няма да издържиш. Влезне ли мухата в главата е ясно. Ще му свикнеш.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • bobbymarinovv
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)