Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой флагман да избера?
#26

(2020-07-02, 16:09:04)hazART написа:  Взимайте ги за тия пари с две години гаранция, неразпечатвани. Няма нужда да се набутвате с една година.


Не съм виждал до сега такава оферта, но ако видя, бих се възползвал веднага.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
Аксесоари
#27

(2020-07-02, 16:05:10)hazART написа:  Еми като го знаеш това, защо ти е избор тогава. Вземи го със Snapragon тогава и си реши проблема.
Трява ми фактура. Както казах е през фирмата. Често за фирми дават само 12месеца гаранция.
(2020-07-02, 16:07:25)bobbymarinovv написа:  В олх запечатани с 1 година гаранция 64ки Pro Max има за 1800лв. , а също така има 256-ци, които ги дават по 2000лв., но трябва да си бърз и сръчен.

Уффф, сега като почнахте да говорите за тия Самсунги и почнаха пак да ми текат лигите за тоя дисплей. Как ме грабна пак, не е истина.


Sent from my iPhone using Tapatalk

По същия повод не става от ОЛХ заради фактурата.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
#28

В интерес на истината аз продължавам да се ослушвам за телефон. Не знам дали сте изпадали в подобни ситуации когато хем ви се иска, хем не ви стиска, но аз от около 2 седмици съм точно в такава. Хем знам, че сегашния 11 Pro върши идеална работа, харесва ми много, хем нещо ми се струва, че не е моят телефон. (този малък дисплей просто...) Най-много фокуса ми продължава да пада на SGH S20 Ultra и S20 Plus, от време на време на P30 Pro пак (P40 е много хубав, но с тия GMS...) и съответно на 11 Pro Max. Играх си преди дни с 11 Pro Max, но за съжаление за доста кратко време. Какви ли не други у-ва гледах, изчетох ви Samsung раздела и сума недоволните от S20 Plus и Ultra които са ги закупили и почти моментално продали после (без да е ясно с какви са ги заменили, а на мен ми е доста интересно) заради прегряване, заради проблема с фокуса на близо при камерата на S20 Ultra, заради кратката подръжка която предлага производителя и ред други неща, които вече не се сещам защото от толкова мислене и чудене, направо ми пуши главата. Bu Скарайте ми се ако трябва само и само да стигна до някакво решение и да има най-накрая душевен мир.

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
#29

@bobbymarinovv като за начало, отиди да ти изпишат нови лекарства Smile
Хем искаш да разнообразиш, хем заглеждаш същият като твоя телефон и такъв какъвто си имал.
Искаш поддръката на Айфон, ама да е андроид . Грабвай един Пиксел 4 и си готов. Аз лично ще ти препоръчам друга алтернатива, защото няма да ме послушаш за лекарствата, вземи си новото Сони, и точно след седмица ще си наясно дали Айфона ти е в кръвта или няма да обръщаш внимание на глупости и ще си вземеш Ултра-та.
[-] 4 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • Bavarche, bobbymarinovv, Nikola.Kolew, Victormihov
#30

(2020-07-07, 17:55:58)Vi70 написа:  @bobbymarinovv като за начало, отиди да ти изпишат нови лекарства Smile
Хем искаш да разнообразиш, хем заглеждаш същият като твоя телефон и такъв какъвто си имал.
Искаш поддръката на Айфон, ама да е андроид . Грабвай един Пиксел 4 и си готов. Аз лично ще ти препоръчам друга алтернатива, защото няма да ме послушаш за лекарствата, вземи си новото Сони, и точно след седмица ще си наясно дали Айфона ти е в кръвта или няма да обръщаш внимание  на глупости и ще си вземеш Ултра-та.

Дисплея ми малее доста. Това е единствената и основна причина поради която слухтя за друг апарат. Проблема обаче е, че не ми се доплаща много пари за Pro Max и поради тази причина оглеждам Samsung. Другата причина е разнообразието, но пък много солено ще излезе това разнообразие на финала. А за лекарствата - ясно ми е, че трябват, даже са необходимост в случая. Колкото по-бързо намеря правилните - толкова по-добре за мен. Все съм вярвал, че мога да се ошашкам ама чак пък до такава степен не вярвах.

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
#31

Докато се шегувах, че си луд ти изброих повечето възможности, и предполагам виждаш, че изборът ти е сведен до минимум Smile
Според мен Про Макс ще ти писне бързо и ще те е яд за маневрата. Стой си с този телефон или вземи Ултра без да се съмняваш, че е хубав телефон.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • bobbymarinovv
#32

Остани си с ябълката и почакай още месец да пуснат Note 20. Ако ти хареса го вземи, ако ли не оставаш с Айфона.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • bobbymarinovv
#33

(2020-07-07, 20:38:20)milss написа:  Остани си с ябълката и почакай още месец да пуснат Note 20. Ако ти хареса го вземи, ако ли не оставаш с Айфона.


Може и така да постъпя, да. Заслужава си да се чака, а гледам доста позитивни отзиви има за Note 10 Plus, така че ще го обмисля и този вариант.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
#34

Ще вземеш Нот 10+,след месец, на 5 Август ще излезне Нот 20 и тогава ще те е яд че не си изчакал. Разбирам да си на зор, телефона да ти създава ядове, да. Не че Нот 10 + не е добър. Но при мисълта че излиза по добро, си струва да се изчака.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
#35

Още не е излязъл, но се знае, че е по-добро... Smile Закон!.. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Marto.g
#36

(2020-07-07, 21:20:50)DoryanY написа:  Ще вземеш Нот 10+,след месец, на 5 Август ще излезне Нот 20 и тогава ще те е яд че не си изчакал. Разбирам да си на зор, телефона да ти създава ядове, да. Не че Нот 10 + не е добър. Но при мисълта че излиза по добро, си струва да се изчака.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk


Е не, аз в момента няма да тръгна да го купувам в никакъв случай. Имах предвид, че виждам, че отзивите за Note 10 Plus са добри, така че си заслужава да изчакам Note 20 да излезе и да го разгледам като вариант.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
#37

Телефонът на SONY е дърво, на мен ми харесва, но с нищо не е по-хубав от сегашния, нито пръстовия отпечатък му е бърз, нито камерата му е по-добра, нито цената му е приемлива, нито батерията. Хубав е, но ако много искаш да пробваш SONY, тогава е вариант.
Samsung Galaxy S20 Ultra е най-напомпания Android, но предвид проблемите му, някои, които ги решават с ъпдейти е нелогично да го вземеш, но пък ако искаш много Android, става.
iPhone 11 Pro Max, та ти го имаш, този по-голям диспей и по-голяма батерия е плюс, но няма нищо ново.
По-добре си дай парите за нещо ново.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • bobbymarinovv
#38

(2020-07-07, 21:34:12)hazART написа:  Телефонът на SONY е дърво, на мен ми харесва, но с нищо не е по-хубав от сегашния, нито пръстовия отпечатък му е бърз, нито камерата му е по-добра, нито цената му е приемлива, нито батерията. Хубав е, но ако много искаш да пробваш SONY, тогава е вариант.
Samsung Galaxy S20 Ultra е най-напомпания Android, но предвид проблемите му, някои, които ги решават с ъпдейти е нелогично да го вземеш, но пък ако искаш много Android, става.
iPhone 11 Pro Max, та ти го имаш, този по-голям диспей и по-голяма батерия е плюс, но няма нищо ново.
По-добре си дай парите за нещо ново.

Ще си седна на гъза за малко и ще направя това, което е най-трудно за правене - ще чакам. Note 20 трябва да излезе скоро, така че ще се мирна малко за да не ми излязат през носа тия врътки, пък ако има някакви отрицателни отзиви и т.н, ще го измислим на момента. Все пак наистина избора който имам е доста стеснен и нямам кой знае какви възможности поне за момента.

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
#39

То и да си останеш с този, няма да имаш проблем, близките 2, 3, че и 4 години. Но като казваш, че ти е малък, поне вземи нещо ново. Ако ти е писнал iOS най-логичния избор е Samsung Galaxy Note 20 Ultra, както аз направих от iPhone 8 на Samsung Galaxy Note 9, защото ми беше малък и така си взех голям телефон, исках да сменя с Android и взех най-доброто от Android. А Note серията предлага всичко на най-високо ниво. Ако не ти е писнал iOS си вземи новия iPhone, сега с iOS 14 ще може да си персонализираш екрана и ще е интересно в началото.
Но каквото и да вземеш, не го взимай в началото, защото ще е доста скъпо, а после като падне, ще те е яд колко пари си дал, все пак сегашния ти телефон няма да отстъпва с много, затова може да поизчакаш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • bobbymarinovv
#40

Хах интересна дилема.
Имам предложение за теб.
Купи от Емаг S20 ultra и го ползвай 2 седмици (даже май може до 1 месец). Имаш право да го върнеш без никакви разходи за теб. Ако ти е харесал си го купи вече официално от където трябва. Не от Емаг щото те данъчни фактури не издават. Ако не ти е харесал, ясно е. Задържаш Айфоня и чакаш Ноут 20 примерно. Като излезе пак можеш да направиш врътката с Емаг.
Аз тия неща ги правя постоянно в Германия, там си имаш безусловното право до 2 седмици да върнеш продукта, щото не ти харесва. Само с Айфон не става. Отпечаташ ли го - край. Но в България тази врътка става може би само с Емаг. Имам познати дето редовно го правят. Не е много коректно, но Емаг ще го преживеят някакси ;-)
Ако искаш светкавичен мултитаскинг, не го търси при Самсунг. Не че са лагави, но не са като Айфон и Пиксел.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • bobbymarinovv
#41

(2020-07-10, 21:16:30)Bavarche написа:  Хах интересна дилема.
Имам предложение за теб.
Купи от Емаг S20 ultra и го ползвай 2 седмици (даже май може до 1 месец). Имаш право да го върнеш без никакви разходи за теб. Ако ти е харесал си го купи вече официално от където трябва. Не от Емаг щото те данъчни фактури не издават. Ако не ти е харесал, ясно е. Задържаш Айфоня и чакаш Ноут 20 примерно. Като излезе пак можеш да направиш врътката с Емаг.
Аз тия неща ги правя постоянно в Германия, там си имаш безусловното право до 2 седмици да върнеш продукта, щото не ти харесва. Само с Айфон не става. Отпечаташ ли го - край. Но в България тази врътка става може би само с Емаг. Имам познати дето редовно го правят. Не е много коректно, но Емаг ще го преживеят някакси ;-)


Това е една доста добра идея, но нямам възможността да платя 2300лв. в момента за телефон. Sad Днес получих предложение да дам моя и още 300лв. за Ултра-та, което е абсолютно абсурдно и няма как да стане. Но хората гледат да изкарат пари, общо взето тия схеми и сменявания на телефони в един момент като теглиш чертата излизат солено. Иначе благодаря за идеята, в интерес на истината съм чувал, че има възможност да се върне техника закупена от Емаг, но не бях сигурен дали е така. Явно хората са били прави.


Sent from my iPhone using Tapatalk

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
#42

Навсякъде може да се върне без причина, когато е купена онлайн. Има закон.
#43

То и това не е оферта, за да придобиеш реална представа, ти трябва поне месец.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#44

(2020-07-10, 22:45:09)hazART написа:  То и това не е оферта, за да придобиеш реална представа, ти трябва поне месец.
Ако е космически кораб - да.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • nanobanano
#45

Ти сменяваш ли ги, че като гледам, не, а да връщаш така, все едно нямаш пари, по-добре изкарай и го вземи за една, две години, и после го продай. Ето това е ползване на телефон. А това да го взимаш, пък после да го връщаш, какво е.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#46

Аз да споделя, че в крайна сметка след много чудене - P40 Pro, S20+ или 11 Pro max взех 11 Pro и една от причините беше точно по-малкия дисплей!
Честно казано ми е идеален размер. Уау усещането честно казано го няма, защото съм изпозвал 3 години iPhone 6S 9не ги сравнявам!).
Защо го взех:
- субсидия от фирмата иначе не бих дал такава сума за телефона (поне на този етап)
- FaceID работи изключително добре!
- Apple Pay работи много добре!
- размерите на телефона и екрана
- начина на работа на устройството
- за мен липсващите функции при iOS спрямо Android не са от решаващо значение, но батерия и рабоата на устройството - да

Честно казано - телелфон като телефон, но работата наистина много ми харесва с него и батерията - 07:30 го свалям от зарядното - вечерта съм на 40% при 3-4 часа екран! Много или малко за мен е идеално! Свалих го в 10ч в неделя от зарядно. Сега съм на 31%, а днес е работен ден и имам разговори и имейли. НЕ ми харесва качеството на разговорите сравнено със Samsung S9 - тук бяха за мен по-чисти/приятни.

Разгледах и S20+ и честно казано много ми хареса 120hz екрана! Тук определено това липсва. Не знам, колко е минус, но определено би било по-добре с него. Не знам, до колко това щеше да се отрази на батерията обаче. И ако трябва да избера 60hz/120hz и живот на батерия по-скоро бих предпочел батерията.

Първото, което вече знаех, но ме влодява е, че новият кабел вече Type-C към Lightning.. Та започваме купуването на нови кабели. Препоръки ?

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
#47

(2020-07-13, 12:18:15)i.stojanov написа:  Аз да споделя, че в крайна сметка след много чудене - P40 Pro, S20+ или 11 Pro max взех 11 Pro и една от причините беше точно по-малкия дисплей!
Честно казано ми е идеален размер. Уау усещането честно казано го няма, защото съм изпозвал 3 години iPhone 6S 9не ги сравнявам!).
Защо го взех:
- субсидия от фирмата иначе не бих дал такава сума за телефона (поне на този етап)
- FaceID работи изключително добре!
- Apple Pay работи много добре!
- размерите на телефона и екрана
- начина на работа на устройството
- за мен липсващите функции при iOS спрямо Android не са от решаващо значение, но батерия и рабоата на устройството - да

Честно казано - телелфон като телефон, но работата наистина много ми харесва с него и батерията - 07:30 го свалям от зарядното - вечерта съм на 40% при 3-4 часа екран! Много или малко за мен е идеално! Свалих го в 10ч в неделя от зарядно. Сега съм на 31%, а днес е работен ден и имам разговори и имейли. НЕ ми харесва качеството на разговорите сравнено със Samsung S9 - тук бяха за мен по-чисти/приятни.

Разгледах и S20+ и честно казано много ми хареса 120hz екрана! Тук определено това липсва. Не знам, колко е минус, но определено би било по-добре с него. Не знам, до колко това щеше да се отрази на батерията обаче. И ако трябва да избера 60hz/120hz и живот на батерия по-скоро бих предпочел батерията.

Първото, което вече знаех, но ме влодява е, че новият кабел вече Type-C към Lightning.. Та започваме купуването на нови кабели. Препоръки ?

Честит да ти е телефона и със здраве да си го използваш! 
Относно кабелите за тези телефони (и не само) , лично аз предпочитам да купувам само от оторизирани представители на Apple. Хубавото е, че ако нещо кривне на страни и спре да работи като хората, моментално се подновява с нова бройка. Аз това го оценявам много при тях и за това препоръчвам само оригинални аксесоари. А и е гарант, че ще работи със сигурност на 100% с твоя апарат.

iPhone 15 Pro Max White Titanium / Apple Watch Ultra 2
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobbymarinovv за това мнение:
  • i.stojanov
#48

Скъпо удоволствие си е от представителствата. Въпреки че 5х5-6 долара не излизат много по-евтино + ами ако не е читав кабела ? Може и да имаш право.
Благодаря!

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
#49

По-добре скъпо, защото евтиното може да прецака батерията.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#50

(2020-07-13, 21:38:20)hazART написа:  По-добре скъпо, защото евтиното може да прецака батерията.


И аз съм си го помислял, но практически нямам обяснение. По какъв начин може да я прецака? Не е ли по-важен адаптера - какъв ток подава?

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)