Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Актуализация на P30lite предназначен за продажба в Румъния
#1

здравейте, преди три дена си закупих P30lite 64gb от ЕМАГ, оказа се че модела не е предназначен за продажба в БГ, а идва от румъния. Въпроса ми е , като не е предназначен за БГ ще си получи ли актуализацията на андроида и EMUI версията??? Говорих с представителите на хуавей за бг нищо не можаха да ми кажат караха ме да проверявам през телефона после със HISuite, но така и няма актуализация! После се свързах с Румънските представители на хуавей от там ми казаха че не е проблем че съм в България и че актуализациите се пускат по IMEI  а не по сим карта. Казаха че актуализациите са пуснати вече за модела в румъния от средата на месеца, но аз нямам още нищо. и сега се чудя кои са прави Българските представители които ми казват че може и да не получа актуализация до 10-ка или румънците ???
Цитирай
Аксесоари
#2

Ще си получиш ъпдейта, не се притеснявай.
Цитирай
#3

(2020-06-30, 23:17:08)gurcayy написа:  Ще си получиш ъпдейта, не се притеснявай.
Надявам се да си сигурен че тия от Българския хуавей ме оставиха с отворена уста! дано скоро дойде в румъния е пуснат от средата на месеца
Цитирай
#4

10 от давна дойде, 10.1 се разпространява обаче p30 lite не е предвиден за тях за европа

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

До коя актуализация е вашият P30 lite, ще мръдне ли по нагоре от версия 10.0.0.365(С431Е13R2P7), от месеци стой така.
Цитирай
#6

За P30 lite не се предвижда EMUI 10.1, само месечни ъпдейти за сигурност.  https://www.huaweicentral.com/confirmed-...ent-happy/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)