Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aliexpress- некоректни търговци!
#1

Здравейте, пазарувам онлайн от доста години. От алиекспрес почти от създаването ми. Имал съм проблеми, като цяло се броят на пръсти.... Идеята ми е да постваме тук имената и номера на търговците с който сме имали проблеми за да може другите да ги нямат.

Накратко, купувам едни гуменки , даже не бяха за мен. Търговеца маркира пакета като изпратен. Поства фалшив номер за проследяване, по точно номера е на съвсем друг човек в същата страна като мен. В един момент статуса на пратката се сменя на получено. Разбира се аз нищо не съм получил! Отварям диспут, но за мой лош късмет не мога да искам само да ми върнат  парите а трябва да върна продукта след като съм го "получил"! Тъпите шаблони на алиекспрес за отваряне на диспут! Ходене по мъките със съпорта на алито , но накрая върнаха парите.

Търговец: линк към търговеца  , Номер на магазина :4786023 , Име на магазина : DAFUFEIYUE Sasha Store
Цитирай
Аксесоари
#2

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=64312
Цитирай
#3

Мерси колега! Знам ,че има такава тема. Просто има много мнения и е много трудно да намериш това което търсиш. Идеята тук е да се пише само за некоректните търговци от алиекспрес. Нещо като ясен списък.
Цитирай
#4

О, от една страна е по-добре по-фрагментирано, ама ще стане объркване и размиване. От друга, като е на едно място - ползата се губи с времето, защото всичко е на едно място. Представи си същото, ама за темата за операторите - разделяме я на няколко: нелоялни практики; промоции; преподписване; проблеми; не знам си още какво... И ако всеки реши да си пуска тема понеже му е трудно да намери нещо, то ега ти мазалото ще стане.
Цитирай
#5

Ако модераторите не изтрият темата, моля пишете само конкретно за некоректни търговци в алиекспрес !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)