Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте, купих си GTR LITE, но сега ми предлагат pace за 105лв. Дали си струва да взема за брат ми? Хубав часовник ли е за тези пари? Глобална е версията. Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Имам го от 3години. Все още работи добре. За сто кинта си струва според мен ако е нов. Като плюсове> Батерията е добра, екрана е постоянно включен и се вижда отлично поне през деня, ГПС работи добре, менюто е почти идентично като дизайн с новите модели, апликацията е една за всички амазфити, класически дизайн,удобен и лек за носене,керамичен корпус (отгоре само!) и горила стъкло,свободна памет,може да се качи музика, карти, циферблати или там както се казва или нещо друго. Като минуси> пак екрана, няма нищо общо с амолед или ипс дисплей и въпреки,че работи с андроид е лимитиран на това което си е инсталирано фабрично (разбира се има фокуси и могат да се инсталират някой неща), ГПС може би една идея по бавно се връзва сравнение с новите модели, стар модел!! Не се сещам друго, ако има нещо конкретно питай Smile
Цитирай
#3

ако му се сложи къстъм ром може да му се налее gps конфигурацията от стратоса, както и доста да се забървза с орязване на анимациите.
Реално за 100лв си струва.
Но ако му е издухана батерията ще е кофти. Затова и аз бих заложил на нов (което за тази цена няма как да се случи)
Цитирай
#4

(2020-07-01, 14:59:55)suffer написа:  ако му се сложи къстъм ром може да му се налее gps конфигурацията от стратоса, както и доста да се забървза с орязване на анимациите.
Реално за 100лв си струва.
Но ако му е издухана батерията ще е кофти. Затова и аз бих заложил на нов (което за тази цена няма как да се случи)

Нов е, глобална версия.

(2020-07-01, 14:27:13)user32 написа:  Имам го от 3години. Все още работи добре. За сто кинта си струва според мен ако е нов. Като плюсове> Батерията е добра, екрана е постоянно включен и се вижда отлично поне през деня, ГПС работи добре, менюто е почти идентично като дизайн с новите модели, апликацията е една за всички амазфити, класически дизайн,удобен и лек за носене,керамичен корпус (отгоре само!) и горила стъкло,свободна памет,може да се качи музика, карти, циферблати или там както се казва или нещо друго. Като минуси> пак екрана, няма нищо общо с амолед или ипс дисплей и въпреки,че работи с андроид е лимитиран на това което си е инсталирано фабрично (разбира се има фокуси и могат да се инсталират някой неща), ГПС може би една идея по бавно се връзва сравнение с  новите модели, стар модел!! Не се сещам друго, ако има нещо конкретно питай Smile

Батерията колко държи?Smile
Цитирай
#5

Като нов и по спомен около седмица мисля беше! Много зависи как се ползва!
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • Just
Цитирай
#6

Момчета, гледам че в Али има и БИП, с отстъпките излиза 88лв, също е сега доста намален, сега не знам кой да взема Smile) Бип-а е стандартния, не лайта и двата са глобална версия. Няма да се ползва за спорт, за гъзария, за крачки и сън. ?
Цитирай
#7

И двата стават, Бип-а на тема батерия е доста по-добре. Ако не е проблем цената и по-честите зареждания Pace.

+1 за Pace
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • Just
Цитирай
#8

И двата ми харесват. Единствено ме спира, че Пейса е доста стар модел, докато Бипа е доста по нов. Пейса получава ли актуализации?
Цитирай
#9

И двата са стари.
Все пак ако държиш на дизайна лесно ще избереш.
Ако държиш на батерията - Бип
Андроид, отключване на буутлоудъра, слагане на външни арк файлове, слушане на музика от часовника ( с блутуут слушалки), къстъм ромове, четене на емоджита дори със стоковия ром - пейс.
Помисли за човека, за който го взимаш. Ще иска ли да мери сън?
С кой би му било по-удобно? Занимава ли му се с техниката или е просто ползвател?
Цитирай
#10

(2020-07-01, 22:40:38)Just написа:  И двата ми харесват. Единствено ме спира, че Пейса е доста стар модел, докато Бипа е доста по нов. Пейса получава ли актуализации?
Имам пейс, има актуализации на къстъм ромове, примерно този, има български език https://forum.xda-developers.com/smartwa...1-t3959622
Цитирай
#11

А щом е глобална версия съобщенията на български си излизат, нали?
Цитирай
#12

да. няма дерт със шрифтовете. Всичко си излиза на бг.
Цитирай
#13

Потвърждавам, всичко е на български.
Цитирай
#14

Pace се води ip67, поне на официалния им сайт.

Колко спокоен бил за къпане, плуване ? GTR-а е безпроблемен.
Цитирай
#15

Pace не става за къпане, а за плуване да не говорим. Часовникът е хубав IP67 гарантира само безпроблемност при случайно намокряне, дъжд и т.н.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#16

a bip е само ip 68, което е доста подобно.
Цитирай
#17

Взех го. Благодаря
Цитирай
#18

Честито
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Just
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)