Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ръководство за инсталиране на GMS
#1

Колеги, няма ли някой ентусиаст, да направи нова тема : гид/ръководство/упътване, или да я кръсти както си иска ..за това как да инсталираме GMS на български, стъпка по стъпка, грамотно ...ясно обяснено ...някой, който е успял да го направи ?!
Винаги българските неща са били Лайт версия на всички останали ..същото ни е и с форума ...
Не е ли това най-актуалната тема свързана с нашия телефон ? Smile)
[-] 1 потребител изказва благодарност на Tix0mir за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай
Аксесоари
#2

В xda форума има доста гайдове и коментари. Един пич прати долуспоменятия клип, чрез който успях да подкарам прочутите GMS без проблем. За мен е по лесно да следвам клипа стъпка по стъпка, но някой ако желае да направи ръководство. Методът работи към 02.07.2020. https://www.youtube.com/watch?v=0TSuuR81HpA


Цитирай
#3

А като се инсталира GMS, има ли си плей магазинът ? И ако го има, след като свалиш дадени приложения, после получаваш ли актуализации пак през магазина ?
И също така, някъде из някакви ръководства бях чел, че се влиза като анонимен, някак..а не с гугълския акаунт ..така ли е ..и ако да, как се влиза като анонимен ? Smile)
Цитирай
#4

И този работи на 100%.Лично качих Google play.
[-] 1 потребител изказва благодарност на 1124 за това мнение:
  • Krisign
Цитирай
#5

То хубаво да се направи,но са много стъпки и повтарящи се действия. Описвайки всичко,внимателно, все си мисля,че на никой няма да му се чете и ще има само въпроси от сорта "добре де,направих всичко и не тръгва,как да го оправя?" и после се почва вадене на думи от устата за да се разбере къде е сбъркано...

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
[-] 2 потребители изказват благодарност на Spellbound91 за това мнение:
  • alexbg67, Bavarche
Цитирай
#6

(2020-07-02, 11:29:01)Tix0mir написа:  Колеги, няма ли някой ентусиаст, да направи нова тема : гид/ръководство/упътване, или да я кръсти както си иска ..за това как да инсталираме GMS на български, стъпка по стъпка, грамотно ...ясно обяснено ...някой, който е успял да го направи ?!
Винаги българските неща са били Лайт версия на всички останали ..същото ни е и с форума ...
Не е ли това най-актуалната тема свързана с нашия телефон ? Smile)
Правено е вече, но те методите варират,променят се. Днес един става, утре не. И затова няма смисъл.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#7

Още един начин да се сдобиете с всички приложения на нов Huawei смартфон, приложението се казва
Huawei Petal Search https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...40719.html
Цитирай
#8

Мен вчера самият телефон ми предложи да инсталирам Петал сърч, ама му отказах Smile
Цитирай
#9

Сбъркал си Smile
Цитирай
#10

(2020-07-18, 08:47:23)Boby13 написа:  Сбъркал си  Smile
Защо? В Aurora store си има всичко
Цитирай
#11

(2020-07-18, 10:37:09)Tix0mir написа:  Защо? В Aurora store си има всичко
  Защото това е търсачка не само за приложения, а е подобна на другите, но от  Huawei  Smile Аз обичам винаги да имам повече възможности, затова използвам 5-6 магазина например  Smile
Цитирай
#12

Колеги, ще има ли някой навит от София да ми инсталира GMS на huawei P40 ?

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
[-] 1 потребител изказва благодарност на TVD за това мнение:
  • hotblooded
Цитирай
#13

Ако има и за про версията също
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • hotblooded
Цитирай
#14

Никой ли не може да съдейства?
Цитирай
#15

Аз стигам до вписването на акаунта, където изписва, че не може да се свърже и край..... Няма продължаване напред Sad Sad Sad

Huawei P40 Angel
Цитирай
#16

Ем то може и да те е вписало, нищо че така дава. Обаче след някой друг ден може да не може да те логне, тогава триеш кешове, триеш дата, спираш ги, деинсталираш апк-та (май 2 броя) инсталираш ги пак и уж се оправя. След известно време пак така и ... пълна простотия, това който каже че бачка, значи никога не е имал нормален андроид телефон. И на руски гайд пробвах и на испански и на английски и всичките са такива. Завършват със .... ако при теб след време се случи ... еди какво си, почваш пак от стъпка нам коя си и ... което означава, че случва прекалено често.
Цитирай
#17

Не ме е вписало, защото виждам, че на клиповете профилът го има, а при мен не. В крайна сметка няма да робувам на някакъв си телефон. Важното е, че има алтернатива. Ако с времето се намери работещ вариант добре, ако ли не - здраве да е!

Huawei P40 Angel
Цитирай
#18

Ако ще го правиш, най-добре е обяснено в хда.
Иначе зависи за какво ти трябва. Например за ютуб има ванцед, там се инсталира и се логваш от техния мениджър. Ако е за игри които не тръгват без гмс, или не синхронизират прогреса, имаше пак вариант за инсталиране на нещо, което работи (във 4pda гледах)
Цитирай
#19

(2020-08-13, 06:50:28)CrazyBuba написа:  Не ме е вписало, защото виждам, че на клиповете профилът го има, а при мен не. В крайна сметка няма да робувам на някакъв си телефон. Важното е, че има алтернатива. Ако с времето се намери работещ вариант добре, ако ли не - здраве да е!

След грешката за комуникация с гугъл сървърите, направи ънинстал на google play services(като преди това му изтриеш кеша и force stop) и го инсталирай на новo. Инсталирай GAM като преди това си върнал датата и си пуснал апа с "G" икона. После върни датата на текущата и пробвай пак.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#20

Момчета от вчера съм горд собственик на p40 pro уникален телефон, та въпроса ми е защо дава тая грешка която съм прикачил, пробвах чрез hi suite, пробвах с usb, без usb. И все дава тая грешка. Някакви идеи. Благодаря.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung S20 PLUS
Цитирай
#21

(2020-08-16, 17:25:20)krizik написа:  Момчета от вчера съм горд собственик на p40 pro уникален телефон, та въпроса ми е защо дава тая грешка която съм прикачил, пробвах чрез hi suite, пробвах с usb, без usb. И все дава тая грешка. Някакви идеи. Благодаря.
Телефона трябва да е близко до фабрични настройки!! За това правиш ресет!! Гледаш, теглиш и изпълняваш точните стъпки и нещата ще ти се случат! Използвай метод 2!!!
Използвай метод 2

Като си ресетнеш телефона не влизай с ИД-то си!!! и използвай опцията: като нов телефон!! След това ще си влезеш с всички акаунти които си ползваш!
Цитирай
#22

Ей сега ще пробвам и ще споделя мнение благодаря.

Samsung S20 PLUS
Цитирай
#23

(2020-08-16, 17:25:20)krizik написа:  Момчета от вчера съм горд собственик на p40 pro уникален телефон, та въпроса ми е защо дава тая грешка която съм прикачил, пробвах чрез hi suite, пробвах с usb, без usb. И все дава тая грешка. Някакви идеи. Благодаря.
По спомен, това ми даваше, когато пробвах с бекъп за андроид 9, после намерих бекъп за андроид 10 и тръгна.
[Изображение: 28b148e01409946d44f25d276e5261ec.jpg]
Цитирай
#24

(2020-08-16, 17:25:20)krizik написа:  Момчета от вчера съм горд собственик на p40 pro уникален телефон, та въпроса ми е защо дава тая грешка която съм прикачил, пробвах чрез hi suite, пробвах с usb, без usb. И все дава тая грешка. Някакви идеи. Благодаря.

Върнал ли си датата? Трябва да сложиш дата преди 24ти Юли преди да отвориш приложението.
Аз следвах това видео:

Провери какво пише в описанието ако имаш проблем със свързаване с гугъл сървари като си добавяш акаунта.

        [Изображение: androidbg.png]             
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • shikera
Цитирай
#25

Ако си с версия 147 трябва да върнеш 131 Smile Иначе всякакви гимнастики са безсмислени !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)