Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CCSWE App Manager (SAMSUNG)
#1

За тези които ползват програма за деактивиране или изтриване на ненужни процеси и вградени програми CCSWE App Manager (Samsung) и от скоро имат грешка 101 при пускането ѝ, ето какво ми писаха от съпорта им :

"If you are emailing me about CCSWE App Manager (SAMSUNG) please note
that they have unfortunately terminated my account and license.

I am actively seeking a resolution to this but have no time frame at this point."

Изглежда се работи по решение, при мен просто не се пуска програмата, но изглежда каквото съм деактивирал и премахнал вече си стои махнато. Тъй че не я трийте.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
Аксесоари
#2

Ползвайте Package Disabler Pro,няколко лева струва в маркера и РАБОТИ.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#3

Или просто с адб команди. Отнема 10-15 минути

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#4

(2020-07-03, 12:47:58)nedkoff написа:  Или просто с адб команди. Отнема 10-15 минути
И как става?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#5

(2020-07-03, 13:08:50)remixa92 написа:  И как става?
Ето един гайд https://appuals.com/ultimate-samsung-s9-...oat-guide/. По-безопастно е да ползваш disable вместо uninstall метода. При втория вариант единствения начин да възстановиш някой процес е с хард ресет.
Аз лично съм пробвал какво ли не и няма полза от спирането на приложенията. Просто толкова си може батерията.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#6

Пфф, тук ясно става въпрос за определена програма. Решението да се правят нещата с команди не е никво решение.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#7

Командите са алтернативно решение. За програмата програмиста е написал какъв е проблема. След като за сега няма начин да работи се пробват други решения. Това с командите е постоянно и не си зависи от това дали дадено приложение работи или не.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)