Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със приложение.
#1

Здравейте,това приложение ми изкочи от нищото като консуматор,имате ли си на идея каква работа върши     и кое го активира?
Цитирай
Аксесоари
#2

Изключи адаптивната яркост.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай
#3

При мен тази опция е включена, но това приложение честно казано го виждам за първи път. Нещо не е наред.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#4

И при мен е включена тази опция и нямам проблем. Понякога нещо се обърква и се стига до дрейн на батерията от 50-60% от общата консумация.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай
#5

И аз нямам такъв апп... Да не са те хакнали... Често приложения за шпионаш се маскират зад уж някви нормални системни... Малко параноя.

Сега видях, че тук има разни съвети. Пробвай.
https://r2.community.samsung.com/t5/Gala...-p/4612333
Цитирай
#6

Аз лично през последните няколко месеца нищо не съм инсталирал?
Цитирай
#7

Някаква идея що hbo go не е включен във видео подобрителя??? Много ми е тъмен. Оня ден един приятел гледа на таблета huawei mediapad m5 lite и беше два пъти по-ярък от note 10 plus... Чак ме досрамя.
Цитирай
#8

Щото това приложение е пълна пародия.
Цитирай
#9

Много изчерпателен отговор!
Щото tvgo на Виваком е светлинни години пред hbo go за тва е в списъка на видео подобрителя... Смях в залата.
Цитирай
#10

Здравейте, тъй като заглавието на темата е общо, реших да питам тук. От няколко дни "Гугъл снимки" не се отваря. Някой има ли информация за проблем...

Samsung Galaxy Note 10 Black 
Huawei p20 pro
Цитирай
#11

Да...заедно с Драйв бяха хакнати. Затова все още има проблем с отварянето...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#12

Благодаря за информацията. Вече работи с актуализация от вчера...

Samsung Galaxy Note 10 Black 
Huawei p20 pro
Цитирай
#13

Здравейте колеги.
Когато ми излизаше - нямах нужда от него.
Сега при нужда не откривам.
Не откривам услугата за 2 акаунта с едно приложение.
Някой може ли да помогне?

Alcatel ot991, lenovo A606, Lg G3, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S8 plus, Huawei P30 PRO, Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай
#14

(2020-10-21, 16:22:41)ivo_bg1166 написа:  Здравейте колеги.
Когато ми излизаше - нямах нужда от него.
Сега при нужда не откривам.
Не откривам услугата за 2 акаунта с едно приложение.
Някой може ли да помогне?

Пиши в търсачката "Двоен месинджер" и ще ти покаже къде е.
Цитирай
#15

(2020-10-21, 18:20:10)beko9 написа:  Пиши в търсачката "Двоен месинджер" и ще ти покаже къде е.

Благодаря ти!

Alcatel ot991, lenovo A606, Lg G3, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Galaxy S8 plus, Huawei P30 PRO, Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай
#16

При мен също не намираше моя LG модел 2019г. . След последния ъпдейт реших да направя хард ресет и сега се свързва без проблеми за секунди. Не знам дали на ресета се дължи, но факт работи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)