Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Huawei P50 може да е със сменяеми лещи
#26

(2020-07-12, 09:23:00)Krisign написа:  Можеш да прочетеш отзивите за тези телефони в подфорума на собствениците на такива.
Сестра ми взе А40, който се развали на първия месец.
...А Симбиан бяха силни, когато Гугъл ги нямаше никакви.
Телефони от всяка марка дават дефекти, затова има гаранция. Виждала съм дефектни апарати от всички марки.
Майка ми вече почти година е с А40 и няма нито един от споменатите проблеми в темата за този модел.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
[-] 3 потребители изказват благодарност на NaniG за това мнение:
  • Dowper, fifth_root, OliQueenBG
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-07-12, 09:29:07)NaniG написа:  Телефони от всяка марка дават дефекти, затова има гаранция. Виждала съм дефектни апарати от всички марки.
Майка ми вече почти година е с А40 и няма нито един от споменатите проблеми в темата за този модел.
Е, майка ти е късметлийка. Аз затова посочих подфорума,защото там са хората ,които се сблъскват с проблеми.
P.S. Мисля,че избягахме от темата за Huawei.

The Truth is out there.
Цитирай
#28

(2020-07-12, 09:34:20)Krisign написа:  Е, майка ти е късметлийка. Аз затова посочих подфорума,защото там са хората ,които се сблъскват с проблеми.
P.S. Мисля,че избягахме от темата за Huawei.

Нали сте наясно, че по форуми и сервизи не отиват доволните, за да пишат оди във възхвала на модела, а хората, които имат проблем? Това е като да очакваш скупчване на здрави в болница.

Симбиан беше силна. И Блекбъри бяха.
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • NaniG, OliQueenBG
Цитирай
#29

Много зависи как се ползва телефона, но рано или късно, средния клас и бюджетния си личи.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#30

(2020-07-12, 10:12:34)fifth_root написа:  Нали сте наясно, че по форуми и сервизи не отиват доволните, за да пишат оди във възхвала на модела, а хората, които имат проблем? Това е като да очакваш скупчване на здрави в болница.

Симбиан беше силна. И Блекбъри бяха.
Да, съгласен съм.Но написаното ме отказа да мигрирам към Самсунг, а именно - А51.

The Truth is out there.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)